KIS

MFK Chrudim se snaží postupně zlepšovat po všech směrech – klub má nově k dispozici moderní webové stránky, ke kterým přidává Klubový informační systém (KIS), jenž zefektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry či rodiči všech kategorií. Systém nabízí řadu užitečných funkcí. V systému KIS hráči či rodiče uvidí docházku, zápasy, komunikaci s trenérem, přehled svých členských příspěvků a další důležité organizační informace.

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv, zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k produktům společnosti eSports.cz, která vytvořila i nové klubové webové stránky.

Jak se přihlásím?

Vždy jeden z rodičů všech mládežnických fotbalistů mladších 18ti let obdrží na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové adrese zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali aktivně využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Po přihlášení do aplikace budete vyzváni k potvrzení souhlasu GDPR. Po potvrzení klikněte na hlavní přehled a budete vyzváni k vyplnění osobních údajů. Členem/hlavním uživatelem je vždy hráč (již předvyplněno). Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče.

Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

Dalším krokem, který si spravuje hráč/rodič sám, je zdravotní prohlídka. V hlavním přehledu je potřeba nahrát naskenovanou prohlídku hráče ve formátu PDF a vyplnit datum prohlídky a dobu platnosti - ta je 12 měsíců.

Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na výrazný problém, dejte nám prosím vědět na e-mail sprta@mfkchrudim.cz.

Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.