KIS

MFK Chrudim se snaží postupně zlepšovat po všech směrech – klub má nově k dispozici moderní webové stránky, ke kterým přidává Klubový informační systém (KIS), jenž zefektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry či rodiči všech kategorií. Systém nabízí řadu užitečných funkcí. V systému KIS hráči či rodiče uvidí docházku, zápasy, komunikaci s trenérem, přehled svých členských příspěvků a další důležité organizační informace.

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv, zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k produktům společnosti eSports.cz, která vytvořila i nové klubové webové stránky.

Jak se přihlásím?

Vždy jeden z rodičů všech mládežnických fotbalistů mladších 18ti let obdrží na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové adrese zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali aktivně využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Po přihlášení do aplikace budete vyzváni k potvrzení souhlasu GDPR. Po potvrzení klikněte na hlavní přehled a budete vyzváni k vyplnění osobních údajů. Členem/hlavním uživatelem je vždy hráč (již předvyplněno). Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče.

Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

Dalším krokem, který si spravuje hráč/rodič sám, je zdravotní prohlídka. V hlavním přehledu je potřeba nahrát naskenovanou prohlídku hráče ve formátu PDF a vyplnit datum prohlídky a dobu platnosti - ta je 12 měsíců.

Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na výrazný problém, dejte nám prosím vědět na e-mail sprta@mfkchrudim.cz.

Aktuality

  • 2. kolo v Zápech

    26. 8. 2022, 12:12
    Ve druhém kole pohárového MOL Cupu se představíme na hřišti SK Zápy. Úředním termínem utkání je středa 14. září od 17 hodin.
  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.