KIS

MFK Chrudim se snaží postupně zlepšovat po všech směrech – klub má nově k dispozici moderní webové stránky, ke kterým přidává Klubový informační systém (KIS), jenž zefektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry či rodiči všech kategorií. Systém nabízí řadu užitečných funkcí. V systému KIS hráči či rodiče uvidí docházku, zápasy, komunikaci s trenérem, přehled svých členských příspěvků a další důležité organizační informace.

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv, zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k produktům společnosti eSports.cz, která vytvořila i nové klubové webové stránky.

Jak se přihlásím?

Vždy jeden z rodičů všech mládežnických fotbalistů mladších 18ti let obdrží na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové adrese zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali aktivně využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Po přihlášení do aplikace budete vyzváni k potvrzení souhlasu GDPR. Po potvrzení klikněte na hlavní přehled a budete vyzváni k vyplnění osobních údajů. Členem/hlavním uživatelem je vždy hráč (již předvyplněno). Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče.

Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

Dalším krokem, který si spravuje hráč/rodič sám, je zdravotní prohlídka. V hlavním přehledu je potřeba nahrát naskenovanou prohlídku hráče ve formátu PDF a vyplnit datum prohlídky a dobu platnosti - ta je 12 měsíců.

Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na výrazný problém, dejte nám prosím vědět na e-mail sprta@mfkchrudim.cz.

Aktuality

  • Rezerva začíná v pátek

    6. 7. 2021, 14:57
    Rezerva začíná svou přípravu v pátek 9.7.2021 v 18:00 hodin. Přípravná utkání: STŘEDA 14.7.21 od 18:00 FC Hlinsko (hřiště: Hlinsko) SOBOTA 17.7.21 od 17:00 MFK Trutnov (hřiště: Trutnov - Horní Staré Město) SOBOTA 24.7.21 od 15:30 FC Hlinsko (hřiště: Rváčov) NEDĚLE 25.7.21 od 10:00 - 17:00 Stolany (hřiště: Stolany) čas je v jednání Možnost změny není vyloučena.
  • Místo Vlašimi Žižkov

    24. 6. 2021, 12:18
    Třetí přípravný zápas měl být původně sehrán proti Vlašimi, vzhledem k losu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a faktu, že se oba celky potkají již ve druhém kole, byl protivník změněn. Chrudim se nyní postaví proti Viktorii Žižkov, v sobotu 3.7.2021 od 10:15 na hřišti Za Vodojemem v Chrudimi.