Zápasy U10

29.1. 2022

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje ročníku 2011 v Chrudimi. Bylo přihlášeno 6 mužstev.
Do turnaje jsme nastoupili jen s 6 hráči.
Naše hra byla odvážná a neměli jsme ze starších kluků strach. Bojovnost, důraz na balón, rychlost a dobrá rozehrávka od brankáře, nám přineslo hezké čtvrté místo v turnaji. Porazili jsme týmy z Třemošnice a z Letohradu. Hráč z MFK Chrudim Hovorka Tomáš obdržel cenu za nejlepšího brankáře turnaje, dle hodnocení trenérů z ostatních mužstev. Gratulujeme

1 místo Přibyslav, 2 místo Svitavy, 3 místo Sparta Kutná Hora

V neděli 30.1 jsme odehráli turnaj v Hlinsku Winter cup. V nové hale v Hlinsku bylo přihlášeno 7 týmu. Turnaj se odehrál v rychlém tempu, zápas trval 15minut.
Do turnaje jsme vlétli s velkou chutí zvítězit a přivést do Chrudimě pohár.
Po třech výhrách na kluky přišla únava ze sobotního náročného turnaje v Chrudimi. Přišly remízy s týmy ze Svitav a s Chotěboři. Čekal nás poslední zápas s týmem z Hlinska A. Tento zápas rozhodl o vítězi celého turnaje. Celý zápas jsme vedli o branku, v poslední minutě jsme obdrželi gól.
Zápas skončil pro oba týmy zaslouženou remízou 1:1
V tomto turnaji jsme odehráli pěkné kombinace ve dvojicích. Je potřeba při zakončení více rozvahy, a ne to uspěchat. Chybí nám aktivita při uvolňování bez míče. V celém turnaji jsme nenašli přemožitele. Děkuji pořadateli za uspořádání dobrého turnaje, za hodnotné dary, poháry a za občerstvení pro hráče.

1 Hlinsko A, 2 MFK Chrudim, 3 Letohrad

V sobotu 18.9.2021 jsme zavítali na turnaj starších přípravek do Červených Peček u Kolína.

Turnaje se zúčastnilo 12týmu z celé republiky. MFK Chrudim reprezentovaly dva týmy.

Oba týmy odehrály pěkné zápasy, které se hrály 3+1 a 12minut. Turnaj probíhal ve velkém tempu. Po celou dobu turnaje jsme dokazovali, že fotbal hrát umíme. Chválím hráče za bojovnost, za sportovní chování, důraz na balónu a dobré zakončení akcí.

Děkujeme pořadateli za dobrou organizaci turnaje.

Celkové umístění MFK černí 8 místo, MFK červení 3 místo.

1. FK Dukla Praha

2. SK Sparta Kolín modrá

3. MFK Chrudim červeni

Mezinárodní turnaj, 31 týmů a náš tým ročníku narození 2012, který dosáhl fantastického umístění

V sobotu 19.6. jsme se zúčastnili Knoss Cupu v Neštěmicích, kde bylo přihlášeno 31 týmů z České republiky i ze zahraničí.

V základní skupině jsme se utkali s týmy SK Praga Praha Vysočany, SK Junior Teplice, FK Baník Most-Souš a FA Bohemians Praha 1905 – Velvary.

MFK Chrudim – SK Praga Praha Vysočany 3:4

MFK Chrudim – SK Junior Teplice 8:1

MFK Chrudim – FK Baník Most – Souš 4:1

MFK Chrudim – FA Bohemians Praha 1905 – Velvary 0:3

Postoupili jsme do zlaté skupiny, kde kluci bojovali jako lvi. Ve zlaté skupině jsme odehráli další 4 zápasy, ve kterých jsme ani jednou neprohráli.

MFK Chrudim – FAPV Děčín 5:1

MFK Chrudim – SK Rapid Plzeň 4:1

MFK Chrudim – Čechie Tuklaty 8:0

MFK Chrudim – FK Řeporyje 7:2

Tyto výsledky rozhodly o tom, že budeme bojovat o krásné 3. místo v turnaji s týmem z Německa. V tomto rozhodujícím a velice napínavém zápase na penalty zvítězili.

MFK Chrudim – TSV Graupa 1:1 (po penaltách 3:2)

I když bylo úmorné teplo, kluci odvedli vynikající výkon. Chválíme je za bojovnost, vytrvalost a za fotbalový um. Předvedli se v tom nejlepším světle a ukázali, že MFK Chrudim umí hrát fotbal.

Děkujeme rodičům a všem zúčastněným za hlasitou podporu a zázemí pro hráče.