Zápasy U10

29.1. 2022

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje ročníku 2011 v Chrudimi. Bylo přihlášeno 6 mužstev.
Do turnaje jsme nastoupili jen s 6 hráči.
Naše hra byla odvážná a neměli jsme ze starších kluků strach. Bojovnost, důraz na balón, rychlost a dobrá rozehrávka od brankáře, nám přineslo hezké čtvrté místo v turnaji. Porazili jsme týmy z Třemošnice a z Letohradu. Hráč z MFK Chrudim Hovorka Tomáš obdržel cenu za nejlepšího brankáře turnaje, dle hodnocení trenérů z ostatních mužstev. Gratulujeme

1 místo Přibyslav, 2 místo Svitavy, 3 místo Sparta Kutná Hora

V neděli 30.1 jsme odehráli turnaj v Hlinsku Winter cup. V nové hale v Hlinsku bylo přihlášeno 7 týmu. Turnaj se odehrál v rychlém tempu, zápas trval 15minut.
Do turnaje jsme vlétli s velkou chutí zvítězit a přivést do Chrudimě pohár.
Po třech výhrách na kluky přišla únava ze sobotního náročného turnaje v Chrudimi. Přišly remízy s týmy ze Svitav a s Chotěboři. Čekal nás poslední zápas s týmem z Hlinska A. Tento zápas rozhodl o vítězi celého turnaje. Celý zápas jsme vedli o branku, v poslední minutě jsme obdrželi gól.
Zápas skončil pro oba týmy zaslouženou remízou 1:1
V tomto turnaji jsme odehráli pěkné kombinace ve dvojicích. Je potřeba při zakončení více rozvahy, a ne to uspěchat. Chybí nám aktivita při uvolňování bez míče. V celém turnaji jsme nenašli přemožitele. Děkuji pořadateli za uspořádání dobrého turnaje, za hodnotné dary, poháry a za občerstvení pro hráče.

1 Hlinsko A, 2 MFK Chrudim, 3 LetohradFOTKY U11 a U10 PŘI KP: https://bit.ly/3AQmVnLV sobotu 18.9.2021 jsme zavítali na turnaj starších přípravek do Červených Peček u Kolína.

Turnaje se zúčastnilo 12týmu z celé republiky. MFK Chrudim reprezentovaly dva týmy.

Oba týmy odehrály pěkné zápasy, které se hrály 3+1 a 12minut. Turnaj probíhal ve velkém tempu. Po celou dobu turnaje jsme dokazovali, že fotbal hrát umíme. Chválím hráče za bojovnost, za sportovní chování, důraz na balónu a dobré zakončení akcí.

Děkujeme pořadateli za dobrou organizaci turnaje.

Celkové umístění MFK černí 8 místo, MFK červení 3 místo.

1. FK Dukla Praha

2. SK Sparta Kolín modrá

3. MFK Chrudim červeni


Mezinárodní turnaj, 31 týmů a náš tým ročníku narození 2012, který dosáhl fantastického umístění

V sobotu 19.6. jsme se zúčastnili Knoss Cupu v Neštěmicích, kde bylo přihlášeno 31 týmů z České republiky i ze zahraničí.

V základní skupině jsme se utkali s týmy SK Praga Praha Vysočany, SK Junior Teplice, FK Baník Most-Souš a FA Bohemians Praha 1905 – Velvary.

MFK Chrudim – SK Praga Praha Vysočany 3:4

MFK Chrudim – SK Junior Teplice 8:1

MFK Chrudim – FK Baník Most – Souš 4:1

MFK Chrudim – FA Bohemians Praha 1905 – Velvary 0:3

Postoupili jsme do zlaté skupiny, kde kluci bojovali jako lvi. Ve zlaté skupině jsme odehráli další 4 zápasy, ve kterých jsme ani jednou neprohráli.

MFK Chrudim – FAPV Děčín 5:1

MFK Chrudim – SK Rapid Plzeň 4:1

MFK Chrudim – Čechie Tuklaty 8:0

MFK Chrudim – FK Řeporyje 7:2

Tyto výsledky rozhodly o tom, že budeme bojovat o krásné 3. místo v turnaji s týmem z Německa. V tomto rozhodujícím a velice napínavém zápase na penalty zvítězili.

MFK Chrudim – TSV Graupa 1:1 (po penaltách 3:2)

I když bylo úmorné teplo, kluci odvedli vynikající výkon. Chválíme je za bojovnost, vytrvalost a za fotbalový um. Předvedli se v tom nejlepším světle a ukázali, že MFK Chrudim umí hrát fotbal.

Děkujeme rodičům a všem zúčastněným za hlasitou podporu a zázemí pro hráče.

Konečné pořadí:

1. OLKS Piast Zerniki Wroclaw

2. FA Bohemians Praha 195 – Velvary

3. MFK Chrudim

4. TSV Graupa

Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.