Zápasy U11

MFK - Tuněchody/Stolany 6:4 (3:2) Branky: Uhlíř 2, Mach, Martinec, Král, Žáček

MFK - Horní Bradlo/Rváčov 7:3 (4:2) Branky: Martinec 3, Žáček 2, Mach, Uhlíř

Hodnocení: OP Horní Bradlo

Tento víkend jsme se vydali na zápasy Okresního přeboru do Horního Bradla.

MFK - Tuněchody/ Stolany 6:4 (3:2)

Branky: Uhlíř 2, Mach, Martinec, Král, Žáček

Do prvního zápasu jsme po domluvě se soupeřem nastoupili 4 proti 4, protože domácí postavili oproti normálu velmi malé hřiště. Kluci byli nabádáni, aby si hlavně přenesli do zápasu věci, které jsme dělali v týdnu na tréninku (přihrávky do běhu a jejich razantnost, odpoutání se od hráče, náběh do volného prostoru). V zápasu jsme si vytvořili dobré šance, právě po kolmých přihrávkách. Kluci se snažili chodit protihráčům důrazně do těla, to nám pomáhalo získat převahu na hřišti. Bohužel za příznivého stavu jsme ztratili koncentraci a soupeř nás skoro dotáhl. Protihráči skórovali hlavně po našich chybách, které jsme si po zápase vyříkali. Určitě poučení je hrát koncentrovaně a vždycky od začátku do konce každého zapasu a za jakéhokoliv stavu!

MFK - Horní Bradlo/ Rváčov 7:3 (4:2)

Branky: Martinec 3, Žáček 2, Mach, Uhlíř

Druhý zápas jsme nastoupili již normálně 5 proti 5. Náš soupeř měl jasnou a jednoduchou taktiku, nakopávat míč od brankáře dopředu a dát gól. Zpočátku jsme s tím měli menší problémy, ale postupem času si s tím kluci dokázali poradit a pomohl nám s tím i náš brankář. My jsme chtěli hrát po zemi a dostávat se do zakončení po kolmých přihrávkách do běhu, to se nám i kvůli velice zhuštěnému prostoru moc nedařilo. Kluky, ale musím jednoznačně pochválit za týmovost, jelikož se snažili místo střel z ostrého úhlu nahrávat před branku soupeře svému spoluhráči, který měl už jen jednoduchou práci. Z těchto akcí se nám podařilo dát nejméně tři góly a pár dalších bohužel v brance neskončilo. Dále je také potřeba říci, že kluci konečně začali dohrávat všechny akce na 100 % a díky tomu jsme vsítili další góly, ale je jasné, že potřeba je dohrávat situace i před naší brankou, což se nám občas nepodařilo. Během zápasu se nám stávalo, že se kluci při našem autovém vhazování nebo rohovém kopu často sběhli na jedno místo. Dost nás také trápila aktivita spoluhráčů bez míče při autech a rohových kopech. Kluky chci určitě za výkony pochválit, zvlášť za některé pěkné fotbalové akce.

Aktuality

  • S Ústím před kamerami České televize

    22. 3. 2021, 09:11
    Zápas 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi MFK Chrudim a FK Ústí nad Labem bude v přímém přenosu přenášet Česká televize na kanálu ČT Sport! Utkání tak lehce upravilo svůj původní termín, hrát se bude v sobotu 10. dubna se začátkem ve 13 hodin!
  • Zápas s Táborskem má nový termín

    18. 3. 2021, 17:25
    Utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na půdě FC MAS Táborsko bylo původně odloženo kvůli pozitivním testům na covid v týmu soupeře, nyní je jasno o novém termínu. Utkání se uskuteční v Táboře v neděli 28. března se začátkem v 16:00.