Zápasy U11

Krajský přebor starších přípravek 12.9.2021 Vysoké Mýto

V neděli jsme zavítali do Vysokého Mýta k dalšímu zápasu krajského přeboru, kde jsme se utkali s domácím Vysokým Mýtem, Svitavami a Lanškrounem. S ohledem na počet týmů byla délka zápasu stanovena na 2x18 minut a je nutno říct, že poslední zápas ve velkém horku už byl zkoušku fyzických sil kluků. Kluci všechny tři zápasy vyhráli a za to jim děkujeme.

Sestava: Deny Šupík, Radek Pilař, David Kovařík, David Nejtek, Ondra Geller, Šimon Rykýř, Patrik Teplý, Honza Kalina, Adam Vancl.

MFK – Vysoké Mýto 5:3 (1:1)

První zápas kluci měli pomalejší nástup, kdy si moc nedrželi pozice a nenabízeli se pohybem. Do poločasu to byla vyrovnaná hra. Po poločase se kluci začali více pohybovat a s tím přišli i další šance, které ale výborný vysokomýtský brankář dokázal likvidovat. Nicméně se klukům nějaké góly podařilo dát, a tak jsme první zápas zvládli. Musíme pochválit i našeho brankáře Denyho, který naše kluky také několikrát podržel.

Góly: Patrik 3x, Ondra G., David N.

MFK – Svitavy 9:3 (2:1)

K druhému zápasu naši kluci nastoupili po pauze a proti rozjetým Svitavám se čekala větší bitva. Dali jsem rychle první gól, na který Svitavy dokázali odpovědět a poté Svitavy převzali na hřišti iniciativu. Nicméně se jim nedařilo dostávat do zakončení. Naši kluci se postupně dostávali do tempa a poločas pak vyhráli 3:2. Po poločase už byl na hřišti jen jeden tým a to MFK. Nádhernou akcí se předvedl Radek, který po straně vymotal 2 protihráče a pak Patrikovi nahrál před bránu, který se do prázdné brány nemohl netrefit.

Góly: Patrik 7x, Ondra G., David N.

MFK – Lanškroun 19:1 (7:1)

Do posledního zápasu jsme šli proti papírově nejslabšímu soupeři opět po jednozápasové pauze. Za už poměrně velkého horka se jednalo o pomalejší hru, kdy ale naší kluci předváděli krásné akce a na dvě tři nahrávky se dostávali do zakončení. Soupeře z Lanškrouna vůbec k ničemu nepustili, důkazem toho jsou celkem dvě střely na bránu za celý zápas a z toho jedna (gólová) byla penalta za ruku.

Góly: Patrik 7x, David N. 7x, Šimon 3x, Radek, David K.

Krajský přebor přípravek

V sobotu 4.9.2021 jsme odehráli první kolo krajského přeboru v Libchavách, kde jsme se utkali s týmy z Ústí nad Orlicí/Libchav a z Lanškrouna. Za krásného počasí k prvnímu zápasu kluci nastoupili proti Lanškrounu a předvedli pěkný zápas. Pro hru používali celé hřiště a pěknými akcemi se snadno dostávali do zakončení, které i proměňovali. Kluky fotbal bavil což je vidět na výsledku 22:2. Do druhého zápasu proti Ústí nad Orlicí jsme nastoupili po krátké pauze. Báli jsme se, že bude znát trochu únava, protože začalo být poměrně teplo. Kluci ale zápas začali dobře, hráli svou hru a vypracovali si do poločasu čtyřgólový náskok. Pak se ale přeci jen únava projevila a kluci ve hře polevili. Ústí se tak podařilo zápas otočit a o jeden gól těsně před konce vedli. Naši kluci ale v posledních minutách zabojovali a podařilo se jim alespoň vyrovnat.

Sestava: Ondra Geller, Deny, David Kovařík, Radek, David Nejtek, Šimon, Fanda Říha, Patrik, Tomáš Kvoch, Honza, Adam Vancl

MFK – Lanškroun 22:2 Góly: Patrik 9x, Ondra G. 3x, David N. 3x, Fanda Ř. 2x, Tomáš K. 2x, Honza, Adam V.

MFK – Ústí nad Orlicí 9:9 Góly: Patrik 4x, Radek 2x, Fanda Ř., Tomáš K., Ondra G.

Okresní přebor přípravek

Druhá část kluků doplněná ještě o ročník 2012 odjela do Hrochova Týnce k zápasům okresního přeboru. Kluci se utkali s místním týmem Hrochova Týnce a s Ronovem. První zápas kluci odehráli s Ronovem a jednalo se o vyrovnaný zápas, kdy naši kluci ale bohužel nakonec prohráli 6:8. A i druhý zápas s Hrochovým Týncem vypadal podobně. Naši kluci do zápasu vstoupili dobře a 1. poločas si udržovali jednogólové vedení, které v druhém poločase dokázali ještě zvýšit a zápas vyhráli 6:3.

Sestava: Vojta, Buznea Michael (2012), Klapal Pavel (2012), Fanda M., Denis, Adam, Tonda, Čáslavka Josef (2012)

MFK – Ronov 6:8 Góly: Vojta V. 2x, Michael B. 2x, Bohouš S., Fanda M.

MFK – Hrochův Týnec 6:3 Góly: Adam P. 2x, Tonda 2x, Josef Č., Buznea M

TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V TÝNCI NAD LABEM

V sobotu 28.8.2021 jsme se zavítali na turnaj starších přípravek v Týnci nad Labem, kterého se zúčastnilo 15 týmů především ze středočeského kraje. Do Týnce jsme přivezli dva týmy. Oba týmy odehráli dobrý turnaj, který se hrál na těžkém podmáčeném hřišti, kdy se spíš bojovalo. I přes tento těžký terén kluci makali a odevzdali maximum. Celkové umístění bylo 7. a 3. místo. Gratulujeme.

Chrudim Červení – Celkové 7. místo

Základní skupina: MFK - Kolín 2011 2:7, MFK - Časlav 5:1, MFK - Červené Pečky 7:0, MFK - Kolín (černá) 2012 0:5

Playoff: 1. kolo MFK - Kolín 2011 (Bílí) 0:6, 2. kolo MFK - Kolín 2011 (Černí) 2:3 (penalty), O 7./8. místo MFK - Heřmanův Městec 4:3

Sestava: Ondra S., Adam, Max Urban, Dan, Tonda, Max M., Vojta a Honza

Chrudim Modří – Celkově 3. místo

Základní skupina: MFK - Bohemians 1905 1:6, MFK - Kutná Hora 6:1, MFK - Radim 11:1, MFK - Kolín 2012 (Bílá) 2:0

Playoff: 1. kolo MFK - Uhlířské Janovic 7:0, 2. kolo MFK - Bohemians 0:7. O 3./4. místo MFK - Kolín 2011 (bílí) 4:2

Sestava: Patrik, Jakub, Šimon, Tomáš, Franta, Radek, David, Ondra G. a Deny