Zápasy U8

Dne 5.10 jsme se účastnili kvalifikačního turnaje Ondrášovka Cupu v Pardubicích. Zde nás čekali velmi kvalitní soupeři, se kterými jsme se ještě nepotkali. Soupeři MFK byly tyto týmy: Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Choceň, Žamberk, Staré Hradiště, Kolín.

MFK Chrudim - Staré Hradiště 3:2, MFK Chrudim - Žamberk 3:1, MFK Chrudim - Kolín 4:1

MFK Chrudim - Mladá Boleslav 1:3, MFK Chrudim - Hradec Králové 6:1, MFK Chrudim - Pardubice 3:5

MFK Chrudim - Choceň 1:3

Hodnocení: Celkově jsme skončili na čtvrtém místě, ale podle výsledků, a hlavně podle hry se nemáme za co stydět. Myslím si, že někteří kluci konečně poznali, v čem se musí zlepšit, aby se mohli rovnat s lepšími hráči. Nám trenérům to zase dalo určité měřítko, jak na tom naši hráči jsou a na čem je potřeba dál pracovat.

KP Pardubice

Hodnocení: Dne 3.10 jsme hráli KP v nedalekých Pardubicích. Utkali jsme se s domácími PCE, Nemošicemi a Pardubičkami

MFK Chrudim : Pardubice 9:0, MFK Chrudim : Nemošice 13:2, MFK Chrudim : Pardubičky 11:1

Hodnocení: Stále nabádáme kluky hrát 1 na 1 což je jít do kličky a nebát se hrát. Někteří to zvládají a další samozřejmě ne. Je to ale o přístupu a pravidelné snaze na sobě pracovat a snažit se zlepšovat. Jinak hodnotíme dnešní vystoupení kluků pozitivně. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu kluků do Pce.


Aktuality

  • S Ústím před kamerami České televize

    22. 3. 2021, 09:11
    Zápas 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi MFK Chrudim a FK Ústí nad Labem bude v přímém přenosu přenášet Česká televize na kanálu ČT Sport! Utkání tak lehce upravilo svůj původní termín, hrát se bude v sobotu 10. dubna se začátkem ve 13 hodin!
  • Zápas s Táborskem má nový termín

    18. 3. 2021, 17:25
    Utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na půdě FC MAS Táborsko bylo původně odloženo kvůli pozitivním testům na covid v týmu soupeře, nyní je jasno o novém termínu. Utkání se uskuteční v Táboře v neděli 28. března se začátkem v 16:00.