V sobotu v nezvyklý úřední začátek utkání, V 17 hodin, jsme se představili v útulné heřmanoměstské Bažantnici.

V případě vítězství bychom tři kola před koncem soutěže splnili na začátku sezóny jednoznačně zadaný úkol a cíl – zisk titulu krajského přeborníka a postup do České divize dorostu pro příští sezónu kategorií U18 a U16.

Během prvních 5 minut jsme vstřelili rychlé dvě branky a tím udali jednoznačný průběh utkání. V 11. minutě jsme sice domácím po několika chybách v obraně dovolili snížit na 1:2, ale to nás nezastavilo, Do poločasu jsme přidali další dvě branky. V druhém poločase jsme pokračovali ve střeleckých manévrech a tak se konečné skóre zastavilo na desítce.

Po zápase v kabině zazněly kultovní songy a legendární scénky z Okresního přeboru: „….předsedo , my ti vezeme výhru 1:10 a ty víš co to znamená, My máme divizi!!!!!“

Vyšel nám vstup do utkání, po celé utkání jsme dominovali. Čekají nás poslední tři utkání, ve kterých chceme samozřejmě kvalitními výkony potvrdit vedoucí a po dnešku vítěznou pozici.

27. kolo, 28. 5. 2022 v 17:00, Heřmanův Městec