Do vzdáleného Lanškrouna jsme se vydali s cílem podat kvalitní týmový výkon a pokračovat ve vítězné sérii.

Od první minuty byla ale naše hra pomalá, stereotypní, bez součinnosti a kreativity. Náš nedostatečný pohyb a nízká intenzita dávala šance domácím k rušovitým (ojedinělým, rychlým pozn. red.) útokům. Jedinou naší větší šanci si vytvořil Tlustý T., když se na hranici pokutového území rychle uvolnil, ale jeho razantní zakončení skončilo mimo branku domácích. Těsně před poločasovým hvizdem jsme se dokázali konečně prosadit. Na razantní střílený centr Gerharta si na zadní tyči počkal Mec a hlavou rozvlnil domácí síť, 0:1.
V druhém poločase se naše hra mírně zlepšila. Více jsme začali využívat křídelních prostor. Bohužel naše finální řešení slibných akcí bylo žalostné (Čada, Češka,, Kühr, Tlustý T), dobře zahraný přímý kop Gerharta lapil domácí golman. Domácí se spoléhali stále na rychlé protiútoky. Jeden z nich na poslední chvíli zablokoval Holubec. Utkání jsme dohrávali v rozestavení 3-5-2, které přineslo naši územní převahu, leč bez brankového vyjádření. V žádných atributech jsme nesplnili naše předzápasové cíle. Takže zpátky na zem a trénovat!

21. kolo, 17. 4. 2022 v 13:00, Lanškroun