Jarní část domácích utkání jsme zahájili opět v azylu ve Slatiňanech.

Mírně řečeno nerovný terén budil obavy, jak si soupeři s hendikepem poradí. Soupeř začal aktivně, nicméně poměrně rychle jsme utkání udali jednoznačný ráz a vstřelili dvě úvodní branky (11´ Tlustý T., 18´ Nepovím). Do kabin jsme odcházeli již s vedením 4:0.
V druhém poločase jsme pokračovali ve snaze o trvalý presink a postupně navyšovali vedení. Aktivitou hýřil hlavně Mec, autor 4 branek.
Soupeř ohrozil naši branku pouze sporadicky. Další naše šance jsme neproměnili vinou terénu, nebo jsme trefovali brankovou konstrukci, a tak se konečné skóre zastavilo na stavu 10:0.
Povinné vítězství jsme dosáhli na velmi těžkém terénu. I přes velmi těžký terén jsme se snažili poměrně úspěšně rychle otáčet hru a kombinovat. Hlavně v druhém poločase jsme se snažili praktikovat trvalý tlak, který nám přinášel šance i branky. Ceníme si stupňující se aktivity a chuti do hry všech hráčů do poslední minuty.

17. kolo, 20. 3. 2022 v 10:00, Slatiňany