Dnes nás čekal po všech stránkách velmi silný a kvalitní soupeř. Začátek zápasu se vyvíjel velmi dobře a po několika minutách, kdy jsme na soupeře delší dobu tlačili, se nám podařil vsítit první gól. Tento gól, však s ohledem na postavení mimo hru, nebyl uznán. Z následného protiútoku se soupeři podařilo vsítit první gól. Poté se první třetina vyvíjela pro nás velmi špatně a soupeř nás potrestal v nedůslednosti dalšími třemi brankami. V druhé třetině jsme začali velmi aktivně a podařilo se nám vyrovnat hru. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale bohužel se nám nepodařila dát branka, ale soupeři na druhé straně se podařilo opět udeřit a navýšit tak svůj náskok. Kluci i přes nepřízeň stavu se do třetí třetiny vrhli po hlavě a svým aktivním přístupem se dočkali první branky. Aktivní hrou jsme začali soupeře přehrávat a v jednu chvíli soupeři nezbylo nic jiného, než pouze nakopávat balóny a z brejku nám opět ukázal, jak se využívají šance. Kluci stále udržovali tempo hry a kombinační hrou rozebrali soupeře a vsítili druhý gól. Poslední slovo si vzal soupeř, a po vyrovnané třetí třetině zápas skončil 8:2 pro Mladou Boleslav. Zápas nám ukázal, kde máme stále rezervy, jako je například zrychlení hry, zpřesnění finální nahrávky a zlepšení využití i těch nejmenších šancí.

5. kolo, 12. 9. 2021 v 11:00