V neděli jsme přivítali v druhém domácím utkání vrstevníky z Lanškrouna.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a po půlhodině jsme vedli 4:0 (2., . Do poločasu jsme přidali další tři branky. Všechny branky padaly vesměs po akcích vedených z křídelních prostor. Výjimkou byla Holubova halfvolejová gólová střela zpoza pokutového území.

Do druhého poločasu a dále v jeho průběhu jsme vystřídali sedm hráčů. Kvalita naší hry postupně upadala. Závěrečné minuty utkání mnoho fotbalových prvků nenabídly.

Bohužel jsme nedokázali stupňovat výkon z úvodní půlhodiny, nebo ho alespoň udržet po zbytek utkání. Malý pohyb, nedostatečná součinnost, mnoho nepřesností a míra uspokojení s výsledkem to byly bohužel znaky našeho špatného výkonu v druhém poločase.

6. kolo, 5. 9. 2021 v 10:00