Halový turnaj starých gard 2021 - Memoriál Jaroslava Josky

Turnaj hráčů nad 35 let, hráno: "každý s každým", zápas 1x 20 minut, počet hráčů 5 + 1

Dnes se v chrudimské sportovní hale odehrál turnaj "starých gard", kam se přihlásily týmy: MFK Chrudim "trenéři", MFK "Veteráni", FC Hlinsko, SK Dřenice a Sparta Kutná Hora. Původně přihlášený tým "Mlaďáci" se odhlásil. Organizátorem akce byl sportovní nadšenec pan Aleš Zvolánek.


Po palubovce se opět proháněla známá jména z nedávné sportovní minulosti. Naši MFK "trenéři" se postavili soupeřům z fotbalových trávníků i mnoha veteránům s titulem Mistra republiky ve futsale, kteří se objevili v hojném počtu na soupiskách více týmů.


Tým FC Hlinsko obsadil 2.místo (na fotce Petr Popelka a Tomáš Bouška)


Celý turnaj vyhrál tým MFK "Veteráni" (díky vyššímu počtu vstřelených branek), za který hrál i aktuální asistent trenéra MFK Chrudim U15 Roman Malý (na fotce níže vlevo)Foto vítězného týmu MFK "Veteráni"

Soupiska vítězného týmu (není uvedeno dle fotky): Meller Tomáš, Malý Roman, Vladyka Petr, Kusý Radek, Vrančík Petr, Vácha Tomáš, Hauf Ondřej, Semerád Miroslav, Mach Stanislav

Aktuality

  • Hašek do Bohemians

    12. 1. 2022, 14:50
    Obránce Dominik Hašek uspěl na zkoušce v Bohemians Praha 1905, kam odchází na půlroční hostování s následnou opcí! Děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně štěstí!
  • Trávníček s Šípkem končí

    10. 12. 2021, 18:17
    Chrudimský tým oznámil první změny v hráčském kádru po nevydařeném podzimu. V mužstvu nadále nebudou pokračovat obránce Michal Trávníček a útočník Jakub Šípek, kterým končí hostování z Hradce Králové a o jeho prodloužení vedení usilovat nebude. Oběma hráčům děkujeme za jejich odvedené služby!