Na slovíčko s MFK - 4. díl

Dnes zveřejňujeme 4. díl, kdy jsme se zeptali tří hráčů budoucího týmu U14 na stejné otázky. Výkladní skříní každého klubu jsou především jejich hráči. Rozhovorům s trenéry a funkcionáři se věnujeme zejména v "Rozhovorech", našim hráčům v mládežnických kategoriích jsme vytvořili vlastní rubriku webu s názvem "Na slovíčko s MFK".

Představení hráče:

1. dotazovaný hráč: Martin Beránek, 12 let, tým U14, útok nebo záloha2. dotazovaný hráč: Marek Průša, 13 let, tým U14, útočník


3. dotazovaný hráč: Václav Holeka, 12 let, tým U14, univerzál


Jak ses dostal do našeho klubu? Začínal jsi rovnou u nás, nebo jsi k nám přestoupil?

M. B.:Hrál jsem za Luži, díky výběrovým tréninkům jsem se dostal do Chrudimi

M. P.: Nejdříve jsem hrál za FK Lázně Bohdaneč, pak jsem přestoupil do FK Pardubice a teď již hraju za MFK Chrudim.

V. H: Do klubu jsem přišel, protože mě bavilo hrát fotbal. Začínal jsem hned v MFK Chrudim.Kdo tě přivedl k fotbalu a kolik let již hraješ? Děláš i jiné sporty? Co tě na fotbale nejvíc baví? Kam to chceš ve fotbale dotáhnout? Jaké máš oblíbené kluby nebo hráče?

M. B.:Přivedla mě mamka. Hraju 8 let a sportem žiju (parkour, koloběžka…) Baví mě týmová hra, radost z úspěchu. Česká a zahraniční reprezentace, PSG, Barcelona, Slavia Praha, Lewandovski, Souček

M. P.: K fotbalu mě přivedl táta a hraju 8 let. Kromě fotbalu mě baví i florbal. Na fotbale mě nejvíc baví dávat góly a chtěl bych to dotáhnout co nejdál. Oblíbené týmy mám Juventus a Slavii, oblíbený hráč je Mbappe.

V. H: Hraju už 8 let, dělám i atletiku a baví mě všechen sport. No, nevím. Chtěl bych do první ligy. Oblíbený tým je Slavia, nejoblíbenějšího hráče nemám.Co budeš dělat o prázdninách (tábor, návštěva rodiny, soustředění, kam pojedeš apod) a budeš o prázdninách i sportovat?

M. B.: Pálava – pánská jízda, soustředění s MFK Chrudim. Pojedu s rodiči na dovolenou na východ Slovenska. Sportovat budu na 100 %.

M. P.: O prázdninách se nejvíc těším na fotbalové soustředění. Hodně chodíme s klukama na hřiště.

V. H: Sportovat určitě budu a pojedu na vodácký tábor.Co očekáváš od nové sezóny, bude podle tebe náročnější? Musíte se už teď připravovat s týmem na něco nového?

M. B.: Nová sezona bude určitě náročnější kvůli velkému hřišti, musíme se fyzicky připravovat. Mne čeká v září přestup ze ZŠ Luže do fotbalové akademie v Pardubicích.

M. P.: Sezóna bude určitě náročnější, musím se víc kondičně připravit. Od nové sezóny také čekám stále lepší výsledky.

V. H: Určitě bude náročnější

Fotogalerie

Aktuality

  • Sotorník bude hostovat ve třetí rumunské lize

    17. 8. 2023, 12:34
    Chrudimský záložník Filip Sotorník se v mužstvu neprosadil a odchází na hostování do třetí rumunské ligy, jmenovitě do týmu ACS Foresta Suceava.
  • Hašek je na Dukle, na zkoušku přichází Kopáček

    30. 6. 2023, 06:27
    Další změny se udály v kádru MFK Chrudim. Smlouva skončila obránci Dominiku Haškovi, který odešel do týmu Dukly, na zkoušku naopak přichází ze slavistické rezervy Jakub Kopáček.