Na slovíčko s MFK - 4. díl

Dnes zveřejňujeme 4. díl, kdy jsme se zeptali tří hráčů budoucího týmu U14 na stejné otázky. Výkladní skříní každého klubu jsou především jejich hráči. Rozhovorům s trenéry a funkcionáři se věnujeme zejména v "Rozhovorech", našim hráčům v mládežnických kategoriích jsme vytvořili vlastní rubriku webu s názvem "Na slovíčko s MFK".

Představení hráče:

1. dotazovaný hráč: Martin Beránek, 12 let, tým U14, útok nebo záloha2. dotazovaný hráč: Marek Průša, 13 let, tým U14, útočník


3. dotazovaný hráč: Václav Holeka, 12 let, tým U14, univerzál


Jak ses dostal do našeho klubu? Začínal jsi rovnou u nás, nebo jsi k nám přestoupil?

M. B.:Hrál jsem za Luži, díky výběrovým tréninkům jsem se dostal do Chrudimi

M. P.: Nejdříve jsem hrál za FK Lázně Bohdaneč, pak jsem přestoupil do FK Pardubice a teď již hraju za MFK Chrudim.

V. H: Do klubu jsem přišel, protože mě bavilo hrát fotbal. Začínal jsem hned v MFK Chrudim.Kdo tě přivedl k fotbalu a kolik let již hraješ? Děláš i jiné sporty? Co tě na fotbale nejvíc baví? Kam to chceš ve fotbale dotáhnout? Jaké máš oblíbené kluby nebo hráče?

M. B.:Přivedla mě mamka. Hraju 8 let a sportem žiju (parkour, koloběžka…) Baví mě týmová hra, radost z úspěchu. Česká a zahraniční reprezentace, PSG, Barcelona, Slavia Praha, Lewandovski, Souček

M. P.: K fotbalu mě přivedl táta a hraju 8 let. Kromě fotbalu mě baví i florbal. Na fotbale mě nejvíc baví dávat góly a chtěl bych to dotáhnout co nejdál. Oblíbené týmy mám Juventus a Slavii, oblíbený hráč je Mbappe.

V. H: Hraju už 8 let, dělám i atletiku a baví mě všechen sport. No, nevím. Chtěl bych do první ligy. Oblíbený tým je Slavia, nejoblíbenějšího hráče nemám.Co budeš dělat o prázdninách (tábor, návštěva rodiny, soustředění, kam pojedeš apod) a budeš o prázdninách i sportovat?

M. B.: Pálava – pánská jízda, soustředění s MFK Chrudim. Pojedu s rodiči na dovolenou na východ Slovenska. Sportovat budu na 100 %.

M. P.: O prázdninách se nejvíc těším na fotbalové soustředění. Hodně chodíme s klukama na hřiště.

V. H: Sportovat určitě budu a pojedu na vodácký tábor.Co očekáváš od nové sezóny, bude podle tebe náročnější? Musíte se už teď připravovat s týmem na něco nového?

M. B.: Nová sezona bude určitě náročnější kvůli velkému hřišti, musíme se fyzicky připravovat. Mne čeká v září přestup ze ZŠ Luže do fotbalové akademie v Pardubicích.

M. P.: Sezóna bude určitě náročnější, musím se víc kondičně připravit. Od nové sezóny také čekám stále lepší výsledky.

V. H: Určitě bude náročnější

Fotogalerie

Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.