Začátek zápasu byl od nás pasivní, nehráli jsme to co jsme chtěli, což byl konstruktivní fotbal s góly. Místo toho jsme se ale přizpůsobili hře soupeře a začali nakopávat. Ve 44’ jsme se prosadili z útoku, který vedl Bauer po straně, poté dával pod sebe na vápno a z této nahrávky zakončoval Růžička. Tento gól nás velmi nabudil a za stavu 1:0 jsme šli do kabin. Do druhého poločasu jsme vstoupili s větší chutí hrát. Soupeř tlačil cca prvních 20 minut, tak jsme museli provést nějaká střídání pro lepší kombinační hru. Všechna střídání oživila utkání. Zrychlila se naše kombinace a rychlý přechod do útočné fáze. Z toho vyplynula i gólová situace, kdy se prosadil Popílek. V utkání jsme nakonec zvítězili 2:0.

25. kolo, 6. 5. 2023 v 12:15