Utkání zhodnotil hráč Tadeáš Andrejs: Začátek zápasu byl od nás hodně pasivní, soupeř na nás útočil rychle a hodně nám dělaly problém dlouhé balony za obranu. Dlouho nám dělal problém povrch hřiště, často nám odskakoval balon od nohy a náš první dotek mohl lehce sbírat soupeř. V první polovině prvního poločasu jsme měli pár dobrých balonu za obranu s centrem do vápna, ale bez úspěchu dat gól. Na to odpověděl soupeř a z naší ztráty na soupeřově polovině měli rychlý break, který zmatením našeho brankáře skončil gólem a soupeř tak vyhrával 1:0. Každopádně jsme nechtěli nic vzdát a měli jsme plno příležitosti na vyrovnání například: několik trestných přímých kopu, bohužel bez gólů. Tak jsme šli v poločase do šaten za stavu 0:1. Ve druhém poločase jsme na soupeře naběhli s velkou chutí hrát a neprohrát, a však od 55. minuty začal spor nás proti rozhodčímu, který se nebál proti nám používat karty i v situacích kdy to snad ani nebylo možné, takhle se to s námi táhlo asi 20 minut. V tu dobu, kdy jsme na soupeře neustále tlačili se jim, ale povedlo udělat rychlý break, který skončil druhým gólem. V tu chvíli to pro nás nebylo vůbec dobré, ale nevzdali jsme to a bojovali jsme dál. Měli jsme několik dobrých kombinacích dovezených až do vápna, ale bohužel stále bez gólů. V posledních 10 minutách se nám povedlo udělat několik standardních situacích, ze kterých padalo břevno, tyč a nebo dobrý zákrok brankáře opět bez gólů. Zapas tedy skončil prohrou 2:0.

23. kolo, 22. 4. 2023 v 17:00, Městský stadion / tráva