Utkání zhodnotil hráč Pepa Bauer: Od začátku jsme chtěli navázat na předchozí zápas, který se nám moc povedl. Ale bohužel jediné, co se nám podařilo zopakovat, byla bojovnost ve druhém poločase. První poločas utkání byl vyrovnaný. Šance měli hráči na obou stranách. Už v 5. minutě jsem mohl skórovat po výkopu Jakuba Podaného, ale chyběl mi dotek navíc, abych míč stihl. Měl jsem ještě další dvě střely kousek za vápnem, které mi gólman chytil. Další šanci měl Samuel Uhlíř, silnou střelou, která nakonec letěla nad bránu. Po celý poločas jsme udělali dost chyb, ale zároveň pár dobrých věcí. Nebezpeční jsme byli z vydařeně kopnutých standardek. Soupeř byl téměř při každé gólové příležitosti v ofsajdu. Druhý poločas jsme nezačali vůbec špatně. Byli jsme ve hře aktivní na míči, ale málo jsme se dostávali do zakončení. Od 65. minuty byl Jablonec lepší. Hráči se dostávali více do střel a měli spoustu příležitostí. Naštěstí naši obránci dokázali soupeře ubránit a když už se soupeři podařilo dostat do zakončení, tak náš gólman míč chytil.

Zápas tak skončil bez branek a domů si z tohoto utkání vezeme pro nás cenný bod.

Komentář trenéra: Do utkání jsme chtěli vstoupit trochu jinak, než v předchozích utkáních, rozmělnit tlak domácích a hrát více organizovaně. Až na posledních 20 minut se nám dařilo toto plnit, poté jsme se dostali pod souvislý tlak domácích. Pochvala, za taktické zvládnutí této těžké pasáže. Více hezky shrnul Pepa.

21. kolo, 8. 4. 2023 v 12:30, UMT ZŠ Mozartova
0:0
0:0
FK Jablonec B – MFK Chrudim B

Statistiky zápasu

Branky: nikdo

Sestavy

MFK Chrudim B
Podaný, Schejbal F. (57‘ Bažout), Karlík, Tůma, Dvořák, Koutský (57‘ Růžička), Horký, Novák, Uhlíř (57‘ Henderson), Zahradník (69‘ Mrázek), Bauer