Kázat vodu a pít víno, neunést porážku, urazit téměř každého, včetně jména klubu a ještě se divit, že si to nenecháme líbit je opravdové umění! Dobrá hospodyně zametá nejdříve před svým prahem.

Do utkání jsme chtěli vstoupit s vysokou aktivitou, vědomi si předností soupeře. Začátek utkání se nesl v duchu hry mezi oběma šestnáctkami bez velkých šancí. Soupeř se po podařené akci dostal do vedení a my tak museli přidat na obrátkách. První gól nám byl správně pro ofsajd neuznán, avšak následný přesný míč za obranu si Bauer ideálně převzal a překonal hostujícího brankáře. Druhý poločas jsme začali lépe, než soupeř, byli jsme aktivnější, naše hra měla hlavu a patu a snesla přísnější měřítko. Do vedení nás po povedené akci dostal Novák a vítězný gól vstřelil Zahradník, soupeř pak jen korigoval skóre.

Našim hráčům patří velký dík za předvedený výkon, kdy plnili vše, jak měli, byli dostatečně aktivní
a důrazní, zároveň na ně míří pochvala, že se nenechali vyprovokovat soupeřovými hráči a plně se koncentrovali jen na sebe!

Tento výkon podtržený vítězstvím nám ukazuje, že jdeme správnou cestou, je potřeba v podobných individuálních a týmových výkonech vydržet.

20. kolo, 1. 4. 2023 v 12:15, Chrudim
3:2
1:1
MFK Chrudim B – SK Vysoké Mýto

Statistiky zápasu

Branky: 45‘ Bauer, 53‘ Novák, 84‘ Zahradník

Sestavy

MFK Chrudim B
Podaný, Dvořák (77‘ Schejbal F.), Tůma, Karlík, Andrejs, Koutský, Horký (66‘ Zahradník), Růžička (66‘ Zářecký), Novák (77‘ Uhlíř), Bažout (32‘ Henderson), Bauer