Utkání zhodnotili hráči Filip a Dominik Schejbalovi: Myslíme si, že zápas jsme neodehráli špatně. Prvních 10 min jsme se dostávali do zápasu, od 10. min jsme začali dělat nějaké kombinace, napadali atd. Ale bohužel na konci 1. půlky jsme dostali zbytečný gól. Do druhé půlky jsme vstoupili dobře, měli jsme gólové šance, dobré přenášení hry ale od cca od 60. min jsme vypnuli a přizpůsobili se soupeřovi. Nakopávali jsme a byli trochu zbrklí, kdybychom hráli více na 1,2 doteky usnadnili bychom si to a možná obrátili výsledek. Celkově si myslíme, že jsme byli dobří v osobních soubojích, ale chyběl nám první dotek do pohybu a více střel a chtělo to hlavně v druhé půlce větší nabídku od všech hráčů. Mrzí nás, že nám první gól neuznali, hra by pak asi probíhala možná trochu jinak. Odehráli jsme slušný výkon.

Komentář trenéra: Do utkání jsme nevstoupili moc dobře, soupeři jsme v prvních deseti minutách nechávali až moc prostoru, postupně jsme však přebrali otěže utkání, dařilo se nám dobře kombinovat. Plnili jsme do puntíku veškeré pokyny, naše hra měla hlavu a patu. Bohužel jsme nebyli dostatečně kreativní a přesní v posledních 30 metrech hřiště. Soupeře jsme na naši polovinu pustili jen sporadicky. K našemu nemilému překvapení se však soupeř po ne zcela ideálně vyřešené situaci a po faulu na našeho gólmana dostal do vedení. Dle domácích byla branka regulérní, proto také náš gólman byl nucen skrz bolest kotníku v poločase střídat.

Do druhé poločasu jsme vletěli velmi dobře a hned v první minutě jsme dokázali využít krásnou akci v gól - bohužel při nás opět nestálo štěstí a zcela regulérní branka nebyla uznána. Poté se z naší hry zcela vytratily veškeré principy, které chceme předvádět a změnila se v hurá neúčelný fotbal. Korigace skóre přišla pozdě.

Určitě jsme si za předvedený výkon nezasloužili prohrát! Musíme nadále věřit tomu co děláme a výsledky příjdou.

Do Allstars jsme vybrali Šimona Karlíka, který byl v defenzivě velmi platný, vyhrál každý souboj, dokázal dobře číst hru a na závěr přidal první branku v chrudimském dresu.

Foto: https://eu.zonerama.com/Bazi-foto/Album/9581389?fb...

19. kolo, 25. 3. 2023 v 12:15, UMT Trutnov
2:1
1:0
MFK Trutnov – MFK Chrudim B

Statistiky zápasu

Branky: 90‘ + 5‘ Karlík

Sestavy

MFK Chrudim B
Zavřel (46' Podaný), Andrejs (67' Dvořák), Karlík, Tůma, Bažout (72' Schejbal F.), Koutský, Mrázek (46' Zahradník), Růžička, Novák, Horký, Popílek (46' Schejbal D.)