Oproti minulému týdnu se na hřišti ukázal zcela jiný tým – tým, který bojoval, přesně plnil úkoly a chtěl být úspěšný. Již v 7‘ jsme po výborné práci Adama Růžičky zahrávali pokutový kop, který Koutský suverénně proměnil. Šance pak byly na obou stranách, hrálo se v hodně intenzivním tempu, soupeř sice držel více míč, ale my se mu dokázali vyrovnat v dalších aspektech hry. Ve 24‘ sudí ukázal na pokutový kop podruhé v utkání, tentokrát však proti nám, hráč soupeře si pro faul došel, pomohl tomu a sudí mu uvěřil. 1:1. Do druhé poločasu jsme nechtěli nic měnit, veděli jsme, že Tůma má v nohách již 90‘ za U18. Soupeř na nás vletěl a hned po začátku druhého poločasu se dostal do vedení. Nám následně došly síly a soupeř to měl jednodušší. Pan rozhodčí během utkání často přehlížel nesportovní chování soupeře, kdy naši hráči byli pravidelně mimo hru dohrávání za hranou pravidel.

Našim hráčům patří velká pochvala hlavně za první poločas, kdy se dokázali rovnat jednomu z nejlepších ročníků 2007 v republice.

Allstars: Tůma Filip

18. kolo, 19. 3. 2023 v 12:15, hř. Olympia HK - Kukleny
5:1
1:1
FC Hradec Králové B – MFK Chrudim B

Branky: 24. Pavlík Tobiáš (pen.), 46. Červinka Tadeáš, 73. Červinka Tadeáš, 69. Polák Vojtěch, 85. Elišák Mikuláš - 7. Koutský Matěj (pen.)