Utkání zhodnotil hráč Adam Růžička: První poločas jsme se nedostali na půlku soupeře, prohráli jsme každý osobní souboj. Skončilo to gólem na 0:1 u konce poločasu. V druhém poločase po změně rozestavení a vystřídání jsme dokázali zatlačit soupeře, ale i přes velké šance to gól nepřineslo. Výsledek 0:1.

Komentář trenéra: Absolutně nezvládnuté utkání. Z naší strany velmi nepovedený výkon, ve kterém se jen těžko hledají pozitiva. Z principů naší hry tam nebylo nic. S hráči bylo utkání důkladně rozebráno a věřím, že se podobný výkon nebude opakovat!!!

Do Allstars jsme zvolili Honzu Mrázka, který jako jeden z mála na hřišti bojoval o každý metr.

Allstars: Mrázek Jan

17. kolo, 11. 3. 2023 v 12:15, Chrudim