Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili dobře, měli jsme dvě velké šance, nejdříve Hromkovi hlavičku skvěle vytáhl domácí brankář a ve druhé šanci stejný hráč netrefil branku, ale vzápětí jsme domácím darovali gól, navíc jsme za dalších 10 minut darovali domácím druhý gól, po kterém jsme přestali hrát. Na konci prvního poločasu jsme snížili na 2:1 a mysleli jsme, že jsme zpět v zápase, ale bohužel jsme domácím okamžitě dali třetí dárek a bylo to opět o dvě branky. Ve druhém poločase jsme sice domácí tlačili, ale kromě šance Tlustého jsme si nic nevytvořili. Tento zápas jsme si prohráli samy třemi hrubými chybami a tím, že jsme byli málo nebezpeční. Klukům nemůžeme upřít snahu, kromě cca 30 minut v prvním poločase jsme nehráli špatně, ale zápas trvá 90 minut. Domácím gratulujeme k zaslouženému vítězství.

23. kolo, 22. 4. 2023 v 17:00, Městský stadion / tráva