Utkání, které se nehraje každý den – doufám 😊. Velké množství šancí (Drobný xkrát, Kohout, Boguaj a za dvacet minut stav 3 : 0, pak absolutní kolaps v závěru poločasu a za tři minuty je stav 3 : 4, k tomu není moc co dodávat. Takže o poločase znovu „nalití“ sebedůvěry hráčům na hřišti i na lavičce, vyrovnání a po prvních střídáních i vrácení vedení 5 : 4 na naši stranu, další neproměněné možnosti (Kaufman, Meduna, Drobný, Valenta) a uhájení vedení až do konce. Na jedno utkání prostě dost velký počet událostí, včetně dvou rozhodčích žen, což se také nestává každý den😊ocenit je třeba schopnost hráčů vrátit se do utkání, ale také je třeba pracovat na tom, aby návratu nebylo třeba😊

35. kolo, 19. 4. 2023 v 14:45, Chrudim