Vstup do utkání a dá se říci i celý první poločas se nám herně nevydařil, neměli jsme dobrý pohyb, vázla součinnost a vypracovali jsme si pouze jednu šanci ( Valenta ), ale tu jsme nedali a soupeř byl lepší, zaslouženě šel do vedení po našem vlastním gólu a to nás několikrát podržel golman. Po změnách v sestavě i rozestavení jsme na hřišti dominovali, ale naše možnosti jsme nevyužili ( Mošner, Kohout, Drobný ), dokázali jsme jen vyrovnat Mošnerem. Jenže domácí dokázali opět strhnout vedení na svou stranu a za 2 minuty vedli o 2 branky. Chvilku jsme se nadechovali, ale opět jsme si vytvořili převahu, snížili jsme po pěkné akci Drobného s Kohoutem na 2 : 3 Medunou a v samotném závěru utkání jsme dokázali po standardní situaci Kohoutem vyrovnat, což byla sladká odměna za velké zlepšení a vůli po vyrovnání ve druhém poločase. Zasloužená remíza vzhledem k hernímu obrazu celého utkání.

32. kolo, 28. 5. 2023 v 17:00, METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT