Opět se nám vydařil vstup do utkání a dá se říci i celý první poločas, kdy jsme měli velké množství nebezpečných situací a možností ke skórování, ale proměnili jsme jen dvě. Stejně začal i druhý poločas, kdy jsme hned dokázali stav navýšit na 3:0, pak ale po změnách v sestavě u nás i u soupeře měli i hosté možnosti ke skórování, ale neměli přesnou mušku, stejně jako za nás Mošner, Drobný, Meduna, Boguaj. Konečný stav tak upravil v poslední minutě Kaufman po akci Biška do prázdné branky hostí, potvrdili tak naše zasloužené vítězství v náročných klimatických podmínkách pro všechny aktéry utkání.

31. kolo, 21. 5. 2023 v 12:15, Chrudim