V prvním poločase jsme hráli ve velkém pohybu a aktivitě. Po první brance Libora Peška náš výkon ještě gradoval a po zásluze jsme přidali další dvě branky Tomášem Tlustým. Po pauze na nás nastoupil úplně jiný tým Táborska a domácí nás dostali pod velký tlak a po rohovém kopu nám vstřelili kontaktní branku. Naštěstí se nám povedl rychlý protiútok a v utkání jsme se mohli opět uklidnit. Chvíli před koncem nejlepší hráč domácích Pavel Svatek snížil na 2:4. My jsme své další příležitosti, stejně jako domácí, neproměnili. Vítězství si velmi vážíme, protože Táborsko zejména ve druhém poločase ukázalo svou obrovskou kvalitu, kterou jsme někdy i se štěstím dokázali eliminovat.

30. kolo, 14. 5. 2023 v 10:15, SA Soukeník / tráva