V neděli jsme sehráli domácí zápas s SK Vysoké Mýto. Počasí bylo perfektní a kluci nažhaveni na fotbal. V první třetině kluci vstoupili do zápasu zodpovědně a hned od začátku se na soupeře vrhli. Hra byla velmi vyrovnaná, proto se hra přelévala ze strany na stranu. I přes několik šancí první třetina skončila smírně 0:0.

Do druhé třetiny, šli kluci opět s velkým nadšením, snažili se hrát fotbal, stavět hru a postupnými kroky se dostávali k brance. Bohužel, zakončení vždy zhatila nepřesná přihrávka, nebo nedůraz v zakončení. Toho využil soupeř a po jednom z nezakončených útoků se dostal do šance a proměnil ji 0:1. Kluky to však nezlomilo, ano, opět se kluci nevyvarovali individuální chybě a hluchému místu v zápase.

Do třetí třetiny šli kluci s tím, že chtějí se zápasem ještě něco udělat. Zmáčkli soupeře před jeho brankou a donutili ho hrát pouze nakopávané balony. K tomu se kluci neuchýlili a dál stavěli hru. Bohužel tentokrát nám nebylo přáno, protože šance, které si kluci vytvořili neskončili v brance, ale na konstrukci branky, nebo těsně vedle branky. Proto i zápas skončil těsnou výhrou soupeře 0:1.

Kluci hráli s velkou chutí a bylo na nich vidět, že jim není jedno jaký je výsledek, ani to, že neproměnili vyložené šance, za to si zaslouží pochvalu. Musíme však ještě tvrdě pracovat a dostat do sebe klid v zakončení, sílu vyhrávat osobní souboje, dostatečně rozdávat balony tak, aby vůbec došli ke spoluhráči a více se nabízet do rozehrávky.

8. kolo, 9. 10. 2022 v 14:30, Chrudim