V neděli jsme sehráli na domácím hřišti další mistrovské utkání. Kluci byli nabuzeni soupeře přejet. Terén nebyl úplně dobrý, ale to bylo pro obě mužstva stejné. V začátku zápasu se klukům podařilo malinko zaspat, ale přes úvodní šance, které měl soupeř, se kluci přehoupli a začali soupeře tlačit ke své brance. Pár kombinací ukázalo, jak na tom kluci jsou a zanedlouho na to, se jim podařilo skórovat a prosadil se z přímého kopu Patrik 1:0. Z kluků spadl ostych a začali soupeře tlačit k brance. Což po dobré práci v útoku využil Filip a navýšil skóre na 2:0. Pak se kluci zatáhli a nebýt velice dobrých zásahů gólmana, bylo by velmi rychle vyrovnáno. Soupeři se i tak podařilo snížit na 2:1. Což kluky opět nakoplo a Marek vrátil vedení o dvě branky na 3:1.

Druhá třetina začala naší rozehrávkou, ale místo výhody se kluci dostali pod tlak, z něhož se dostali a začali opět soupeře zasypávat protiútoky. První se prosadil Adam a zvýšil na 4:1 a pak po pěkné akci navýšil skóre na 5:1 Marek. Hra se pak přelévala ze strany na stranu, a to i na těžkém terénu nebylo nic jednoduchého, jeden z útoků a tlaku před brankou využil střelou Patrik a stav v polovině utkání byl 6:1. Soupeř se nechtěl vzdát a kousal dál a podařilo se mu snížit na 6:2. Kluci ale i na tento gól dokázali odpovědět a to v 55 minutě, kdy se prosadil Adam 7:2. Soupeř, dokázal ještě snížit poslední střelou před koncem druhé třetiny na 7:3. To, ale kluky nepoložilo.

Třetí třetina byla hlavně o chuti si ještě více zahrát fotbal, po pár změnách v sestavě se kluci pustili do soupeře a zápasu tak dali jasné tempo a obraz. V třetí třetině se podařilo Adamovi zkompletovat hattrick 8:3 a také se prosadil 2x Matouš a zápas tak skončil 10:3. Kluci hráli velmi dobře, v bráně je podržel velmi dobrými zákroky Šimon a bojovnost je často zdobila i v zakončení. Je však ještě třeba zapracovat na výtěžnosti šancí a lepším postoji při hře 1 na 1.

4. kolo, 11. 9. 2022 v 10:00, Chrudim
10:3
3:1, 7:3
MFK Chrudim – FK Čáslav

Branky: 5‘ Zlesák, 15‘ Drbal, 24‘ Chaloupka, 32‘ Koblížek, 32‘ Chaloupka, 37‘ Zlesák, 55‘ Koblížek, 63‘ Koblížek, 66‘ Wenzl, 79‘ Wenzl

Chaloupka, Ficek, Letocha, Mach, Voňka, Wenzl, Zlesák, Dibelka, Koblížek, Kučera, Sokol, Záleský, Suk, Drbal, Barvík