V neděli jsme s dost zdecimovanou sestavou nastoupili proti TJ Svitavy. Kluci byli nabuzeni prvním mistrovským utkáním, a to se ukázalo i úvodním tlaku. Soupeře hned zasypali několika střelami, ale bohužel se nepodařilo proměnit jasné šance, kdy nám chyběl klid na noze. Proto, jak to tak bývá, nedáš - dostaneš. A soupeř nám ukázal, jak dokáže vytěžit jednu šanci za třetinu a stanovil výsledek 0:1.

V druhé třetině jsme soupeře opět válcovali, ale znovu jsme nedokázali vytěžit nic z našich šancí, tentokrát naši útočníci neměli svůj den. A tak znovu udeřil po individuální chybě soupeř a druhá třetina skončila 0:2.

Ve třetí třetině jsme udělali několik změn, vše se dařilo, až na třetí minutu, kdy ze standardky, kterou kluci zahrávali se stal protiútok a zápas tak dostal nový směr. Navíc se proti nám kopali i dvě penalty, kdy jednu soupeř využil a druhou chytil náš gólman. Ke konci se nám podařilo konečně po pěkné akci snížit, ale to bylo už pozdě. Soupeři vyšlo vše, do čeho kopl, nám se to nepodařilo, a tak zápas skončil 1:8. Kluci mají ještě na čem pracovat. A je vidět, že ke všem zápasům musí přistoupit zodpovědně s čistou hlavou a bojovným nasazením.

2. kolo, 28. 8. 2022 v 10:00, Chrudim