Ve středu jsme sehráli odložené utkání prvního kola s FK Náchod. Kluci byli natěšeni a chtěli se před domácím publikem ukázat v tom nejlepším světle. Pustili se do soupeře se vším, co jsme si řekli a v první třetině svým důrazem a chutí ji zakončili výrazným vedením 7:0.

V druhé třetině jsme několik věcí změnili a zároveň kluci měli prostor vyzkoušet si spoustu věcí, tím se nám podařilo, dál kontrolovat hru a dál navyšovat vedení. V druhé třetině skóroval i soupeř, a tak to skončilo 12:1 pro nás.

Ve třetí třetině jsme přistoupili k vyzkoušeným věcem z druhé třetiny, proházeli sestavu a kluci toho využili a zakončili zápas s vysokou výhrou 23:2. Kluci bojovali a vše se jim dařilo, což se podepsalo i na výsledku zápasu.

1. kolo, 24. 8. 2022 v 16:00, Chrudim
23:2
7:0, 12:1
MFK Chrudim – FK Náchod

Branky: Koblížek 5x, Wenzl 5x, Ficek 3x, Chaloupka 3x, Zlesák 2x, Letocha 2x, Kučera 2x, Pištora

Barvík, Čapka, Chaloupka, Ficek, Letocha, Mach, Voňka, Wenzl, Zlesák, Dibelka, Koblížek, Kučera, Pištora, Sokol