Středeční vložené kolo jsme odehráli v Cerekvici nad Loučnou s domácím týmem Vysokého Mýta. Sestavu jsme hodně protočili a možná i proto jsme se po celé utkání nedostali do pořádného tempa. Při vší úctě k soupeři a všem přítomným to byl náš nejhorší podzimní výkon. Bylo to takové nemastné neslané, po celou dobu nám chyběl větší pohyb, důraz na přihrávku a první dotek, a i přes větší hřiště, které v Cerekvici je, tak jsme nedokázali využít všechny naše přednosti. Do brány při absenci gólmana šel dobrovolně Adam a i ten se již ve 4´radoval z první branky, kterou střílí s penalty Marek, za faul na vlastní osobu. Druhou přidává opět Mára, když v 26´vypíchl míč na půlce obráncovi a samostatný únik s přehledem proměnil.

V druhém poločase se hra mírně zlepšila, více jsme útočili a vytvářeli si šance. V 50´skóroval Séba, v 55´ přišla chyba domácího gólmana, který při rozehrávce trefil Brandiče, od něhož se míč odrazil do brány, v 68´ byl Séba sražen v pokutovém území a nařízenou penaltu sám s přehledem proměnil, další útok v klidu do prázdné dorazil Matěj, to bylo v 74´ a konečnou podobu výsledku dal třetí brankou Séba v 76´, když vypíchl domácí rozehrávku. Mezitím jsme inkasovali v 65´, kdy domácí po centru ze strany snížili a Adam tím přišel o čisté konto. Děkuji hráčům, ale v dalších zápasech chci vidět více pohybu bez míče, lepší organizaci a celkově více chuti a radosti ze hry.
13. kolo, 28. 9. 2022 v 10:00, Vysoké Mýto / tráva
1:7
0:2
SK Vysoké Mýto – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: 66. Brzybohatý Vilém - 4. Průša Marek (pen.), 26. Průša Marek, 50. Souček Sebastian, 55. Branda Daniel, 68. Souček Sebastian (pen.), 74. Kusý Matěj, 76. Souček Sebastian