Mistrovské utkání jsme odehráli v Třebeši. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali a využili jsme připravené šance. Měli jsme dobré postavení a celkově jsme podali dobrý týmový výkon podpořený pěknými individuálními akcemi. V prvním poločase jsme se více tlačili do zakončení a vstřelili čtyři branky. První Séba pěknými nůžkami po přihrávce od Adama, druhou opět Séba po dorážce z malého vápna, třetí Romča propálil vše, co mu stálo před ním a čtvrtou přidal Adam po dobře zahraném rohu.

V druhém poločase jsme dále dobře kombinovali, snažili jsme se být trpělivý a hledat okénka v domácí obraně. Domácí také zahrozili a stejně jako my, trefili břevno. Naše šance, které jsme si vytvořili, již brankou neskončily, tak se zápas dohrál naším vítězstvím 4:0.

6. kolo, 24. 9. 2022 v 10:00, Třebeš tráva
0:4
0:4
TJ Sokol Třebeš – MFK Chrudim

Branky: 10. Souček Sebastian, 23. Souček Sebastian, 26. Brychnáč Roman, 28. Růžička Adam

Ondrůšek, Tlapák (41‘ Daniel), Hilbert, Zvěřina, Branda (55‘ Nejedlý), Valeš, Kusý (55‘ Tesař), Kumpošt (41‘ Krbálek), Brychnáč (64‘ Holeka), Souček (64‘ Vaško), Růžička A. (64‘ Průša)