Další mistrovské utkání jsme odehráli v Trutnově. Chtěli jsme být velmi aktivní, s dobrým přechodem do útoku a být trpělivý v kombinaci a v práci s míčem. To nás totiž trápilo v minulém utkání, no a bohužel nás to trápilo i v prvním poločase. Domácí hráli dobře a aktivně, a když jsme dokázali jejich ataky zneškodnit, tak prakticky přišla hned zase naše výrazně jednoduchá ztráta. Na těchto věcech musíme dál více intenzivně pracovat. Stojí nás to totiž spoustu sil. Dostali jsme se do vedení pěknou akcí již v 60 vteřině, kdy dobře vyvezeme míč a po ose Jindra –Adam – Dan, který dává do prázdné branky. Dále ale byli domácí aktivnějším týmem a v prvním poločase se hra odehrává více na naší půlce. Jejich šance, spíše náznaky naše obrana zvládla a střely v klidu pochytal Kryštof. My svoje šance nevyužili, hlavně hlavička po rohu do břevna by byla moc pěkná branka.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velmi aktivně a během tří minut měli dvě obrovské šance. Pak domácí po naší ztrátě vyrovnali velmi pěknou střelou. Nás to asi v tu chvíli víc nakoplo a do konce zápasu jsme byli aktivnějším týmem my. Branky nakonec také přišly, dvě vstřelil Séba a konečnou podobu zápasu dal Radovan. Během zápasu jsme měli dalších několik tutovek, které byly nevyužity. Každopádně první poločas nebyl ideální, druhý už byl víceméně v naší režii.

4. kolo, 10. 9. 2022 v 12:00, Horní Staré Město
1:4
0:1
MFK Trutnov – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: 44. Fenik Jakub - 2. Branda Daniel, 54. Souček Sebastian, 65. Souček Sebastian, 73. Kumpošt Radovan

Sestavy

MFK Chrudim
Ondrůšek, Daniel, Hilbert, Zvěřina, Nejedlý (41‘ Valeš), Růžička J. (41‘ Kumpošt), Vaško, Tesař (51‘ Souček), Kusý (41‘ Holeka), Branda, Růžička A.