Hodnocení utkání je praktický stejné jako minulý týden – jsme více na míči, hrajeme konstruktivně a tlačíme se do zakončení, ale bez úspěchu. Bohužel, jak to je po celý podzim naším pravidlem, darujeme soupeři hodně lacino první branku, o té druhé ani nemluvě.

Druhý poločas vrháme všechny síly do útoku a domácí tlačíme, jak to jen jde. Nakonec se daří snížit zásluhou Jakuba, ale další šance i ty hodně vyložené se už proměnit nedaří. Domácí přidávají třetí branku v již nastaveném čase.

I po zhlédnutí videa mám pocit, že jsme byli daleko fotbalovější než domácí, měli jsme více střel i šancí. Druhý poločas jsme hráli jen my, proto konečný výsledek je velká škoda, ale po herní stránce chci kluky aspoň trochu pochválit. Máme spoustu času se zaměřit na věci, které nám tolik nejdou a zapracovat na nich. Do konce roku nás čeká ještě pár přípravných zápasů, ve kterých se na to zaměříme.

2. kolo, 12. 11. 2022 v 10:00, Náchod 1.máje - UMT
3:1
1:0
FK Náchod – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: Jakub Tlapák

Sestavy

MFK Chrudim
Ondrůšek – Růžička (53´ Daniel), Hilbert, Vaško, Kumpošt (41´ Sadílek/64´ Krbálek), Kusý (53´ Valeš), Brychnáč (57´ Tlapák), Souček, Holeka, Zvěřina, Branda