Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a zodpovědně jako v minulém utkání a snažit se soupeři vnutit naši hru a být na hřišti vidět. Od začátku jsme hráli ve vysokém tempu. Dařilo se nám plnit pokyny a hrát hru, kterou si představujeme, avšak jsme v prvním poločase bojovali s vysoko postavenou obranou hostujících hráčů.

Do druhého poločasu jsme si vysvětlili, jak takto postavenou obranu efektivně překonávat a spustili jsme tak gólostroj. Za naši aktivitu a chuť jsme si zasloužili dát tolik branek.

Hráčům patří pochvala za plnění pokynů a snahu aplikovat prvky naší hry do zápasu, ikdyž nám to soupeř ulehčil, nesnižuje to náš výkon.

Hattrickem se blýskl Novák, několik hráčů vyniklo svým výkonem. Do Allstars jsme tentokrát vybrali Matěje Koutského, který maximálně zúročil celotýdenní snažení v tréninkovém procesu a přidal k tomu ještě krásnou branku.

12. kolo, 22. 10. 2022 v 13:30, Chrudim
9:0
2:0
MFK Chrudim B – FK Brandýs – Boleslav

Statistiky zápasu

Branky: 4. Novák Matyáš, 33. Koutský Matěj, 53. Novák Matyáš, 56. Bažout Dominik, 58. Bažout Dominik, 70. Novák Matyáš, 74. Henderson Craig Gordon, 80. Henderson Craig Gordon, 86. Spálenský Michal

Sestavy

MFK Chrudim B
Podaný, Horký (65‘ Látal), Tůma, Komárek (71‘ Andrejs), Schejbal F. (46‘ Dvořák), Koutský, Henderson, Zářecký, Schejbal D. (65‘ Uhlíř), Bažout, Novák (71‘ Spálenský)