Utkání zhodnotil hráč Šimon Horký: Do zápasu jsme nastoupili dost dobře, většinu věcí se nám dařilo dělat. Náš největší problém byly časté výpadky středu a přechodová část, při které jsme často ztráceli balón. V první polovině jsme se dostali pouze do jedné střely na bránu. Do druhé poloviny jsme 2x vystřídali, dařilo se vyhrávat i dost soubojů, ale časté individuální chyby vedly ke ztrátám z čehož soupeř těžil. V 75. min. jsme se po zisku míče dostali do vyložené šance, kterou jsme ale neproměnili, a tak bylo skóre 0:2 konečným výsledkem.

Komentář trenéra: Cíl utkání byl jasný - zapomenout co se stalo v létě na Bohemce a zároveň si dokázat, jaký kus cesty jsme od té doby urazili. Hosté byli v utkání víc na míči, my však svým organizovaným a zodpovědným přístupem soupeře moc do šancí nepouštěli, když už se soupeř do gólovky dostal, ve většině případů Zavřel odmítal kapitulovat. Do druhého poločasu jsme chtěli být aktivnější směrem dopředu, nebát se, avšak osmělili jsme se až v posledních 20 minutách, kdy jsme si také vytvořili nějaké šance. Do allstars jsme vybrali podruhé Mikuláše Zavřela, který podal sebevědomý výkon podtržený několika skvělými zákroky.

Allstars: Zavřel Mikuláš

14. kolo, 5. 11. 2022 v 12:30, Chrudim