V sobotu 15. 10. jsme sehráli mistrovské utkání proti týmu FC Háje JM. Zápas začal ve 12:45 poté co na stejném hřišti odehráli utkání i hráči U18. Díky tomu, i faktu, že v Praze celý den pršelo bylo hřiště podmáčené a rozbité.

Chvíli nám trvalo zvyknout si na povrch a prvních 10 minut se vedlo lépe soupeři. Od té doby jsme do konce první půlky měli převahu spíše my. Měli jsme pár šancí na vstřelení gólu, to se ním bohužel nepovedlo. Bylo poznat že soupeř má větší zkušenosti s jednodušší hrou, kterou předváděli oba týmy, ale obrana hrála vysoko a gólman Miky Zavřel všechny dlouhé balóny úspěšně zachytával. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Vstup do druhého poločasu byl velice vyrovnaný, žádný tým nedělal chyby, a to stačilo k tomu nedostat gól. První, kdo udělal chybu jsme byli bohužel my. V 58´ minutě došlo k nedorozumění v obraně a domácí šli do vedení. Po obdrženém gólu nám spadlo sebevědomí a hosté začali diktovat tempo hry. Tu a tam jsme měli šanci ze standardky, ale to bylo v ofenzívě vše. V 70´ minutě jsme se rozhodli změnit rozestavení a zkusit vyvinout větší tlak na rozehrávku soupeře. To se trochu dařilo, ale po nezachycené rychlé rozehrávce soupeře jsme inkasovali po druhé. Poté už soupeř držel míč na svých kopačkách zatáhl se do defenzívy a nedal nám šanci cokoli vymyslet. Hřebíčkem do rakve pak byl třetí obdržený gól do naší branky.

Výkon, který jsme předvedli, neodpovídá výsledku. Celkově jsme odehráli poměrně vyrovnaný zápas. V první půli bych pochválil za bojovnost. V druhé půli toho moc na pochvalu nebylo. Budeme na sobě pracovat a v příštím zápase svůj výkon o něco zlepšit.

11. kolo, 15. 10. 2022 v 12:45, HÁJE - tráva