V prvním poločase jsme dokázali dobře kombinovat, pracovat s prostorem, na hřišti byl úplně jiný tým než minulý týden, měli jsme chuť hrát. Zároveň jsme dokázali být soupeři rovnocenným partnerem v soubojích. Bohužel nás zradila efektivita a nedokázali jsme dobře řešit situace v posledních 30 metrech hřiště. Finální a předfinální fáze nebyla ideální. Z ojedinělé akce soupeře jsme pak opět zbytečně inkasovali. opět nás trápilo to, co od začátku sezony - na naše šance se ohromně nadřeme a poté jsme schopni zcela zbytečně inkasovat.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jen na nás dopadala nervozita a soupeř z toho těžil, my jsme postupně ztráceli aktivitu, přesnost a další aspekty, které nás zdobili v prvním poločase. Rozhodčí nám zcela nepochopitelně za stavu 2:0 upřel jasný pokutový kop, avšak těch nepřesných rozhodnutí bylo na obě strany až až. Výsledek 4:0 je tak, vzhledem k naší práci na hřišti hlavně pak v prvním poločase, až moc krutý.
V prvním poločase jsme dokázali, že chápeme a umíme hrát a tvořit hru, že taktické pokyny a celý tréninkový proces není jen do větru, musíme však zlepšit práci v posledních 30 metrech a pokusit se být co nejsilnější ve vlastních hlavách.
Do Allstars jsme zvolili Vojtu, který dokázal dobře organizovat defenzivní činnost týmu a zároveň rychle vysouvat naše zadní linie na podporu ofenzivy. Dále byl dobrý v osobních soubojích. Přesně tento prvek nám chyběl po odchodu Šimona Meduny.
7. kolo, 17. 9. 2022 v 12:15, Náchod - Hamra