Hosté vtrhli do utkání jako uragán, ale za chvilku jsme se probrali i my a šli jsme do vedení po rohovém kopu Tichého Kaválkem – 1 : 0 již v 7.minutě. Situace se střídaly před oběma brankami, hra byla důrazná a oba týmy si vypracovaly svoje možnosti. Vyrovnání přišlo po naší chybě v rozehrávce před vlastní šestnáctkou ve 43.minutě – 1 : 1.

Po pauze jsme dokázali opět více zabrat, ale prosadit se nedokázal ani Mošner a vzápětí ani Biško ve velké šanci sám před golmanem. I hosté měli možnosti, ale také nebyli přesní nebo je vychytal Zářecký. Rozhodnutí přišlo v 75.minutě po hrubce a nedůrazu Meduny ve vlastní šestnáctce – 1 : 2. Třetí branka padla v závěru z brejkové situace – 1 : 3. Hosté si za vítězstvím více šli, více chtěli vyhrát. U nás svůj part nezvládli především střídající hráči, kteří se do utkání vůbec nedokázali dostat (mimo Pavla Kolbaby) a měli jsme být produktivnější. Hráno na UMT.

15. kolo, 13. 11. 2022 v 13:30, Chrudim
1:3
1:1
MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav B

Statistiky zápasu

Branky: 7. Kaválek Aleš - 43. Honc Daniel, 76. Kühnel Michael, 88. Kocour Tomáš

Sestavy

MFK Chrudim
Zářecký – Bleha, Kaválek, Holeka, Macháček - Rešetár, Biško, Olšán (80. Kolbaba), Tichý (65. Gocman), Mošner (65. Meduna) – Drobný (65. Bauer)