Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání, ale nedokázali jsme z něj vytěžit mimo několika standardních situací nic, naopak první velkou šancí hostí jsme ještě přežili, ale z druhé, která přišla opět z naší pravé strany, již bohužel nikoli – 1 : 0. Byli jsme domácím rovnocenným soupeřem, ale v prvním poločase se nám skórovat nepodařilo.

Po pauze a po změnách, které jsme provedli i v rozestavení jsme to dokázali, Valenta vysunul Boguaje a bylo vyrovnáno – 1 : 1. Jenže přišla 60.minuta a vyloučení Valenty po druhé žluté kartě. Domácí převahu bleskově využili krásnou střelou do šibenice – 2 : 1 a po chvilce skóre ještě navýšili z brejku – 3 : 1. Pak jsme hru opět vyrovnali, měli jsme i možnosti (Bauer, Gocman), ale branku jsme opět nedokázali vstřelit a domácí tak dovedli utkání do vítězného konce. Hráno na UMT.

14. kolo, 6. 11. 2022 v 12:15, SK Čechie Uhříněves / UMT