Sestava pro toto utkání se rodila vlivem absencí těžce, domácí zpočátku drželi míč na kopačkách více, ale první velkou šanci měl po rohu náš kapitán – hlavou ale trefil golmana. Šli jsme do vedení po zisku při rozehrávce domácích – Rešetár proměnil samostatný nájezd – 0 : 1. Domácí samozřejmě přidali a po naší zbytečné ztrátě na jejich polovině přišel brejk a vyrovnání. Pak si domácí možná dali vlastní branku, ale rozhodčí rozhodl, že míč ještě nepřešel brankovou čáru. Na konci poločasu nařídil rozhodčí pokutový kop proti nám, ale Zářecký ho bravurně kryl.

Ve druhém poločase jsme šli do vedení opět my, akci Kohouta dohrál do finále opět Rešetár a bylo 1 : 2. Hned vzápětí mohl Kohout zvýšit na 1 : 3, ale byl z toho pouze rohový kop. Domácí pak zvrátili stav ve svůj prospěch jednou rychlou akcí a následně ze skrumáže po centru. V závěru utkání jsme sahali po vyrovnání, ale vychytal nás domácí brankář nebo střely zastavila těla (?) domácích hráčů. Druhý pokutový kop, nařízený rozhodčím v nastaveném čase proti nám, pak utkání ukončil. Hráno na UMT.

12. kolo, 23. 10. 2022 v 12:45, FK Duchcov / tráva
4:2
1:1
FK Teplice – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: 27. Přenosil Adam, 70. Spálený Robert, 77. Myška Josef, 90. Senft Rostislav (pen.) - 19. Rešetár Dominik, 60. Rešetár Dominik