První poločas byl herně vyrovnaný, hosté šli do vedení po naší hrubce, měli lepší první část poločasu, trefili břevno. V druhé části 1.poločasu jsme se zvedli herně, ale nedokázali jsme skóre srovnat.

Po přestávce jsme naši hru zkvalitnili, dostali jsme hosty pod tlak, dokázali jsme srovnat výsledek, ale druhou branku se nám vstřelit nepodařilo, i když možnosti jsme na to měli. A tak 10 minut před koncem přišel trest po ojedinělém protiútoku hostí, opakovala se situace z 1.poločasu s hrubkou a bylo 1:2. Výsledek tak pro nás zůstal nepříznivý, ale výkon v utkání byl solidní, až na tu koncovku.

7. kolo, 18. 9. 2022 v 13:30, Chrudim