V sobotu jsme odehráli další přátelské utkání, tentokrát jsme zajížděli na umělku do Náchoda. Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu a dokázali vstřelit více než jednu branku. Ze začátku bylo utkání vyrovnané, domácí se dostali do vedení po našem nedorozumění v obraně. My jsme vytěžili dvě branky z naší aktivity a dobrého napadání. Domácí ale vyrovnali opět po naší hrubé chybě v obraně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a domácí dokázali přehrát, kdy po zisku míče a rychlém protiútoku jsme vstřelili dvě branky. Domácí snížili po tečované střele z přímého kopu.

Byli jsme nadále více aktivní a dokázali vstřelit ještě tři branky. A to jsme neproměnili ještě několik opravdu vyložených gólovek. Postavení kluků v zápase bylo dobré, herní věci také, stále ale musíme zapracovat na rozehře, správných posunech a správně řešit brankové příležitosti a pohlídat si ofsajdové postavení. V tom jsme asi nejlepší na světě… Jediné, co dnes kazí dojem, jsou absolutně zbytečné všechny obdržené branky. Ale pochvala za herní projev. Na instagramu jsou po každém zápase vyhlášeni nejlepší hráči utkání, dnes bylo adeptů více, proto jsem zvolil dva, stačí se tam kouknout. 😉 (sobota, Náchod 26.3.22)

Fotky Baži-foto: https://bit.ly/36qsYpf

Fotogalerie

, 26. 3. 2022 v 12:00
3:7
(2:2)
FK Náchod – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

3x Tomáš Malinský, 2x Marek Průša, 1x Kryštof Valeš a Matyáš Zvěřina

Sestavy

MFK Chrudim
Fogl T., - Ondrůšek K., Hilbert J., Daniel A., Zvěřina M., Růžička A., Vaško O., Krbálek O., Tesař J., Kusý M., Valeš K., Sadílek D., Juriček D., Nejedlý L., Průša M., Malinský T., Lorenc J.