Na další PU jsme vyrazili v neděli 20. 3. do Náchodu, se kterým se potkáváme i během našich mistrovských utkání. Bohužel již před zápasem se nám zranil jeden z brankářů, takže jsme museli udělat určité změny. První třetina byla z našeho pohledu velmi povedená. Klukům se dařilo výborně plnit pokyny, které jsme si řekli před začátkem – skvěle napadali rozehrávku soupeře, hráli důrazně do těla a dostávali se do dobrých kombinací na jeden dotek. Soupeř se nás snažil překvapovat pouze dlouhými míči za naši obranu na jejich rychlé hráče, na což jsme byli připraveni. Největším problémem v této třetině byla z našeho pohledu poslední část hřiště. Kluci měli na kopačkách spoustu gólových příležitostí, bohužel jsme šance nezvládli proměnit. Ve druhé třetině jsme chtěli pokračovat v dobrém výkonu, jenže se nám to příliš nepovedlo a soupeř se tak dostal do hry. Po našich chybách v obraně a nedůrazu jsme defacto soupeři darovali 3 góly a podařilo se nám stav utkání pouze korigovat. Do poslední třetiny jsme se s kluky shodli, že chceme poslední třetinu vyhrát a zápas strhnout na naši stranu. Díky dobrému vstupu do
závěrečné třicetiminutovky jsme dokázali získat vedení na svoji stranu. Jenomže soupeři se opět podařilo vyrovnat. Na konci zápasu se již na skóre nic nezměnilo, i když oba týmy měli několik příležitostí ke vstřelení gólu.

, 20. 3. 2022 v 00:00
5:5
(0:1,4:2,1:3)
FK Náchod – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Stejskal, J. 3x, Letocha D. 1x, Uhlíř M. 1x

Sestavy

MFK Chrudim
Ficek Š. – Sokol F., Svoboda F., Letocha D., Chaloupka M., Kučera A., Pedro, Nejtek D., Říha F., Stejskal J., Uhlíř M., Voňka T.