V sobotu jsme opět na umělce na Hůrkách přivítali velmi kvalitní tým Jihlavy, který hraje první ligu v moravské části.

Naše hra byla oproti minulému týdnu o dost houževnatější a bojovnější. Hosté byli velmi kvalitním týmem, hráli více s míčem a nás na polovinu moc nepouštěli. Ale kluci bojovali a do každého souboje šli naplno. Výhra hostů je zasloužená, ale já naše kluky musím pochválit, opravdu to odjezdili, nic nevypustili a hráli až do konce. Z utkání si odnášíme spoustu poznatků, jak se hraje v rychlosti, práce s míčem i prostorem, souboje jeden na jednoho.

V prvním poločase stříleli hosté a dvěma brankami se ujali vedení. Škoda naší obrovské šance, kdy Adam zakončoval již do prázdné branky, ale obránce stačil vykopnout. Druhý poločas nabídl spoustu šancí, jednu jsme proměnili ve snížení Tomášem, pak jsme mohli dokonce z podobné situace vyrovnat, ale utkání rozhodl soupeř střelou, na kterou jinak dobře chytající Tomáš nedosáhl. A to ještě Tesik dvakrát také zachraňoval, když na brankové čáře stačil balón uklidit do bezpečí.

Pro nás velmi přínosné utkání, takových bychom potřebovali víc.

, 26. 2. 2022 v 00:00
1:3
(0:2)
MFK Chrudim – FC Vysočina Jihlava

Statistiky zápasu

Tomáš Malinský

Sestavy

FC Vysočina Jihlava
Kosina T. - Daniel A., Zvěřina M., Hilbert J., Růžička A., Vaško O., Krbálek O., Tesař J., Kusý M., Dvořák L., Malinský T., Sadílek D., Juriček D.