V sobotu jsme na umělce na Hůrkách sehráli utkání s výborným týmem z Ústí nad Labem. Do utkání jsme vstoupili ospale a celkově se nám vůbec nepovedlo. Naše hra byla pomalá, nedůrazná, nedařily se nám přihrávky. Chybělo nám nadšení, větší vůle a chuť do hry. A proto je vítězství soupeře zcela zasloužené, kdy v prvním poločase dominoval a vstřelil tři branky.

V druhém poločase se hra více vyrovnala, měli jsme tam pár náznaků toho, co bychom chtěli hrát, ale dnes to na soupeře nestačilo. Soupeř ve druhém poločase upravil výsledek na konečných 0:4 po našem totálně zbytečném penaltovém faulu…

, 19. 2. 2022 v 00:00