Chotěboř U19 - MFK Chrudim U17 1:2 (1:0)

Další přípravný zápas jsme sehráli na UMT v Chotěboři za velmi silného větru, který byl soupeřem pro oba týmy. Chotěboř do obou poločasů vběhla s čerstvými hráči. Využila všech hráčů v dorostenecké kategorii, které měla k dispozici. My jsme chtěli navázat na předešlý přípravný zápas, hlavně na jeho druhý poločas. Ukázalo se však, že není zápas, jako zápas.

Sice jsme měli více v držení míč na svých kopačkách, přesto jsme inkasovali jako první, když bývalý hráč MFK Adam Bažout svedl sprinterský souboj s jedním s našich stoperů, přesto se mu povedlo předložit míč jak na podnose svému spoluhráči, který se z vyložené šance nemýlil.

Do druhého poločasu přišly změny nejen u soupeře, který postavil novou jedenáctku, ale i náš tým doznal změn. Hned v úvodu přišlo zasloužené vyrovnání, kdy se z přímého kopu trefil Lukáš Novotný. Obrat v zápase dovršil po samostatném úniku Ondřej Nepovím. Šancí jsme měli během zápasu více, ale větší klid v zakončení znamenal "jen" konečné vítězství 2:1

, 19. 2. 2022 v 00:00