MFK Chrudim - FK Pardubice U13 5:0 (3:0)

Během soustředění v Ústí nad Orlicí jsme sehráli kvalitní utkání s Pardubicemi ročníkem narození 2009. I my jsme do hry zapojili několik hráčů z 09, konkrétně Lukyna, Daviho, Páťu, Jardu a těsně před utkáním jsme ještě vzali i Semika a Fildu.

Kluci byli nabuzení a hned od začátku jsme měli dobrý pohyb po celém hřišti. Snažili jsme se dobře napadat soupeřovu rozehrávku a hned po zisku míče se tlačili do zakončení. První branku vstřelil Mára střelou z hranice vápna, druhou Semik po výborném napadání, třetí Jára také po kvalitním pressinku.

Druhý poločas jsme začali stejně aktivně a přidali čtvrtou branku, kdy po rychlém protiútoku přesně zakončoval Tomáš M. Pak se hra spíše odehrávala mezi vápny. Naše obrana soupeřovi nic nedovolila, pouze několik drobných náznaků a tak konec zápasu patřil opět nám, kdy se podruhé v zápase trefil Mára.

Z utkání jsme měli radost, byla tam vidět chuť, velký náboj a zápal pro hru. Sice to nepřeceňujeme, ale kluci si vítězství užili. Já chci poděkovat trenérům za hráčskou výpomoc, z 2009 Davidovi a Patrikovi za zapůjčení Tomáše a Filipa a z 2007 Radkovi s Romanem za zapůjčení gólmanů Kuby a Mikiho. Zde máme totiž momentálně největší problém…

Všem hráčům a trenérům děkuji za kvalitní soustředění v Ústí nad Orlicí. Snažíme se vnášet do hry další nové prvky, které kluci začínají z tréninku přenášet do hry. Snad to je na dobré cestě, kluci jsou šikovní a snaží se. Jen tak dál!

, 10. 2. 2022 v 00:00, Ústí nad Orlicí
5:0
(3:0)
MFK Chrudim – FK Pardubice

Statistiky zápasu

2x Marek Průša, 1x Jára Lorenc, Tomáš Malinský a Tomáš Semerád

Sestavy

MFK Chrudim
Podaný J. a Zavřel M. - Daniel A., Holeka V., Růžička A., Vaško O., Krbálek O., Tesař J., Kusý M., Průša M., Rychtařík D., Čapka P., Lorenc J., Dvořák L., Malinský T., Semerád T., Vencl F.