Ve středu 1.6.2022 jsme v rámci 20. kola ČLŽ U12 sk. D na domácím stadionu přivítali fotbalisty FC Slavia Hradec Králové.

Již v kabině jsme kluky upozorňovali na to, že skutečnost, že soupeř nezískal doposud žádný bod, není důvod k jeho podcenění. Ovšem hned z první vážnější situace se soupeř dokázal prosadit. Na tento průběh jsme ještě do konce první třetiny dokázali zareagovat a otočili jsme výsledek první třetiny na 3:1 v náš prospěch. O přestávce jsme klukům řekli, že sice vedeme, ale samotná hra je špatná a je potřeba to zlepšit. Kluci nám sice vše „odkývali“, bohužel obrázek druhé třetiny byl ještě horší, horší, než jsme si dokázali představit. Soupeř nejprve snížil na rozdíl jedné branky. Ani toto varování kluky neprobralo a z následně nařízené penalty soupeř vyrovnal. Co víc, do konce třetiny soupeř otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Ve druhé i třetí třetině jsme kluky nabádali ke zklidnění, aby začali dělat v zápase věci, které se učíme na tréninku. Po celý zápas jsme nebyli schopni zařadit vyšší rychlost, jako bychom hráli se „zataženou ruční brzdou“. Bohužel se nám nepodařilo „odbrzdit“, naopak hráči Slavie HK byli vývojem povzbuzeni, přidali další góly a po zásluze získali své první body v soutěži. A jednoznačně jsme podali nejhorší letošní herní týmový výkon! Hráč utkání nebyl vyhlášen.

Jako trenér se chci omluvit přítomným domácím divákům a fanouškům za náš předvedený výkon. Doufáme, že si z tohoto zápasu všichni vezmeme ponaučení do dalších zápasů a zlepšíme náš celkový přístup (nejen k zápasům)!

20. kolo, 1. 6. 2022 v 18:00, V Průhonech / tráva