V posledním mistrovském zápase jsme na domácím hřišti přivítali tým Benešova. Utkání jsme chtěli zvládnout a potvrdit tím dobré jarní výsledky a také třetí místo v soutěži. Od začátku jsme hráli dobrý nátlakový fotbal a nutili soupeře k chybám. První gól vstřelil Matěj v 6´po dobrém napadání a vybojovaném míči a přihrávce od Dominika. Pak jsme měli dvě obrovské šance, ale Matyáše nejdříve vychytal gólman, pak jeho bombu zastavila tyč, až se ujala tečovaná střela v 38´. Výborný výkon celého týmu v prvním poločase. A ač jsme kluky hecovali, že není nic hotového, tak do druhého poločasu nastoupili celkem ospale. Hosté se dostali více do hry, měli častěji míč na kopačkách a začali si vytvářet šance. My v tu chvíli hráli pomalu a zbrkle. Proto přišel v 65´ trest v podobě snížení. Minutu před obdrženou brankou jsme měli obrovskou šanci, ale na malém vápně jsme nebyli dostatečně důrazní v zakončení. Po třech minutách jsme ale dobře vykombinovali středem hřiště a Adam si pohrál se stoperem i gólmanem a zpečetil naše vítězství.

Děkuji všem hráčům, nejenom za toto utkání, ale za celou sezónu. Jarní část byla o poznání lepší než podzim, jak herně tak výsledkově, doufám tedy, že na to navážeme v kategorii U15. Děkuji všem rodičům za podporu a fandění a Tomášovi za spolupráci.

22. kolo, 19. 6. 2022 v 12:00, V Průhonech / tráva
3:1
(2:0)
MFK Chrudim – SK Benešov

Statistiky zápasu

6. Kusý Matěj, 39. Zvěřina Matyáš, 68. Růžička Adam - 66. Procházka Filip

Sestavy

MFK Chrudim
Kolbaba P. – Hilber J., Juriček D., Valeš K., Vaško O., Sadílek D. (54´ Růžička J.), Kusý M. (54´ Daniel A.), Růžička A., Branda D. (41´Tesař J.), Zvěřina M., Holeka V. (54´ Nejedlý L.)