Hodně hořké. V utkání jsme byli lepším týmem, dokázali jsme dobře kombinovat, měli jsme kvalitní rozehrávku a dobré náběhy. Bohužel jsme vyrobili čtyři chyby, které domácí dokázali potrestat. Nám nezbývá, než se z těchto chyb poučit, zvednout hlavu a kvalitně se připravit na dalšího soupeře. Na chyby mají kluci právo, stali se, promluvili jsme si o nich. Ale, co mě trápí ještě víc, že jsme jak zmoklé slepice bez nadšení, bez elánu. Toto bylo asi jediné, v čem nás domácí tým předčil, šel si větší vůlí za vítězstvím, a proto utkání dokázal strhnout na svoji stranu.

Ohledně rozhodčích – Chyby dělají všichni, v tomto utkání jich bylo v náš neprospěch celkem dost, včetně špatně uzavřeného zápisu, kde máme nesprávně uvedeného střelce a chybně napsané střídání. Bohužel domácí uzavřeli zápis dřív bez mé kontroly, pak už s tím nejde nic udělat…

17. kolo, 14. 5. 2022 v 17:00, Vodranty / tráva
4:1
(1:1)
FK Čáslav – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Jakub Tesař

Sestavy

MFK Chrudim
Ondrůšek K. - Hilbert J., Holeka V., Juriček D., Tesař J. (53´ Daniel A), Valeš K., Vaško O., Kusý M. (65´ Sadílek D.), Růžička A. (41´ Krbálek O.), Zvěřina M., Branda D.