Po nepříliš výsledkově povedeném minulém utkání jsme chtěli navázat na herní projev a zlepšit efektivitu. Nastoupili jsme s určitým počtem změn a přesně upravenými pokyny na příslušné utkání. Hned od začátku bylo vidět, že soupeř bude zodpovědně bránit a snažit se přecházet do rychlých kontrů. My od začátku byli aktivnější, více na míči, mnohdy jsme se dostávali až zbytečně moc do profesorské hry. Zároveň jsme ale dokázali plnit většinu pokynů a hráli tak rychle nahoru. Chtěli jsme také přidat více důrazu, což se nám dařilo a dokázali jsme tak získávat míč v zajímavých příležitostech. Celkově naše hra má parametry, které v ní chceme vidět.

O poločase jsme udělali 2 změny a chtěli po hráčích, aby ještě přidali na aktivitě, protože soupeř střídal každých 10 minut, což jsme dokázali a přidali ještě několik gólů.
S výkonem tak opět můžeme být spokojeni, tentokrát to vyšlo i výsledkově. Do ALLSTARS jsme se rozhodli zvolit Adama Geringa, který dokázal vletět do utkání a ukázat, že má chuť hrát. Bylo ho plné hřiště, vládl soubojům a byl velmi aktivní. Ke všemu dal 2 góly a další šance ještě neproměnil.
10. kolo, 15. 5. 2022 v 13:30, Nový HK
0:5
(0:2)
FC Nový Hradec Králové – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

13. Holeka Josef, 35. Gering Adam, 49. Gering Adam, 71. Šimek Jan, 75. Gocman Lukáš

Sestavy

MFK Chrudim
Sedlák O. - Tůma, Holeka (K), Reinberg (46' Gocman) - Zahradník (60' Ptáček), Bíško - Růžička, Šebek (70' Sloup), Macháček - Rybenský (46' Šimek), Gering