Po náročném týdenním tréninku jsem vešli do zápasu úplně v jiném tempu než minulý týden. Na soupeře jsem vlétli a během 5 minut jsme vedli 2:0. Do poločasu jsme drželi tempo a soupeři nic nedovolili. V půli jsme se rozhodli za rozhodnutého stavu vystřídat všechny náhradníky a bylo to poznat na tempu hry, které opadlo a postupně jsme ho museli znovu nabírat. V 60' minutě jsme vystřídali znovu všechny 4 náhradníky a pod kontrolou zápasu jsme přidali dalších 7 branek na konečných 15:0. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech a výsledek zápasu je tak zasloužený.

Do ALLSTARS jsme tentokráte vybrali Marka Zahradníka, hráčů, kteří by si to zasloužili bylo samozřejmě při takovém výsledku více, avšak dlouhodobě se nám líbí práce Marka, kdy jeho výkonnost je po zranění na vzestupné vlně, tento zápas tomu byl důkazem.
8. kolo, 30. 4. 2022 v 10:00, Chrudim
15:0
(7:0)
MFK Chrudim – TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice

Statistiky zápasu

2. Novotný Vojtěch, 4. Holeka Josef, 22. Zahradník Marek, 32. Bíško Vojtěch, 37. Novotný Vojtěch, 40. Novotný Vojtěch, 45. Růžička Jan, 52. Novotný Vojtěch, 69. Šebek Miroslav, 72. Šebek Miroslav, 74. Šimek Jan, 78. Šimek Jan, 83. Valenta Adam, 85. Valenta Adam, 90. Šebek Miroslav

Sestavy

MFK Chrudim
Kolbaba - Růžička, Holeka (K), Tůma, Andrejs - Rybenský, Bíško, Zahradník, Macháček - Šimek, Novotný (Sedlák O., Valenta, Ledvina, Šebek, Reinberg)